ایده جدید محسن رضایی که بر سر نخواستن او در دولت، دعواست: «قیام سوم و انقلاب در دقیقه ۹۰»
دولت قیمت‌ها را در شهریور ۱۴۰۱ تثبیت کند بازگشت به شهریور ۱۴۰۰ پیشکش!
تغییرات قیمت طلا و سکه در بازار رشت تا ساعت ۱۱:۰۰ امروز
آیا زنان ایرانی به حجاب اعتقاد ندارند؟!/ ضد انقلاب از شکست مفتضحانه ۲ پروژه عبرت می‌گیرد؟
دولت توان تأمین نقدینگی برای افزایش حقوق بازنشستگان را ندارد/۸ وزیر در لیست استیضاح مجلس / احداث سد مخزنی در رشت
محمدیاری

حسن محمدیاری نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر د تاکید کرد: دولت رئیسی در تفویض اختیار موفق نبوده و امیدواریم با توصیه به وزرا این اتفاق رقم بخورد.

..................... تاریخ انتشار:۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،به نقل از خانه ملت، حسن محمدیاری، با اشاره به اهمیت تفویض اختیار از پایتخت به مدیران استانی، گفت: اگر اختیارات را از مرکزنشینان به مدیران منطقه‌ای و استانی تفویض کنیم به این دلیل که مدیران شهرستانی و استانی نسبت به چالش‌ها و مشکلات منطقه آشنایی بیشتری دارند، اتفاق خوبی خواهد بود. می‌توان انتظار داشت با افزایش اختیار و داشتن امکانات بیشتر هم مشکلات و چالش‌ها را مرتفع کنند و هم جامعه خروجی آن و رفع مشکلات را لمس خواهند کرد.

نماینده تالش، ماسال و رضوانشهر در مجلس بیان کرد: مشکلات معیشتی و بیکاری در بین جوانان متخصص بیداد می‌کند و مراجعات به دفاتر نمایندگان بسیار زیاد است می‌طلبد، با تعامل مدیران استانی به ویژه استاندار و مجمع نمایندگان استان، راه حلی در جهت حمایت از بخش خصوصی و استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تعریف شود تاکمتر شاهد مراجعات مردم به پایتخت باشیم.

وی تاکید کرد: دولت رئیسی تا به امروز در زمینه تفویض و واگذاری اختیارات به مدیران شهرستانی و استانی موفق نبوده است، امیدواریم با توصیه رئیس جمهور شاهد گشایشی در همه حوزه‌ها به ویژه حوزه اقتصادی باشیم.

رئیس جمهور در سفر به استان کرمان درباره تفویض اختیار به استانها گفت: به تمامی وزرای سیزدهم این توصیه را کرده‌ام که در حوزه خودشان تا جایی که قانون اجازه می‌دهد و مشکل مردم حل می‌شود، تفویض اختیارات را انجام دهند.

برچسب ها: برچسب‌ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژوئن 2023
ش ی د س چ پ ج
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
تقویم شمسی
خرداد ۱۴۰۲
ش ی د س چ پ ج
« شهریور    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱