اقدام شایسته مجلس در صیانت از جایگاه مقامات کشوری/ چه چیزی وحشت به اردوگاه اعتدالیون و اصلاح طلبان انداخت؟
جریان عدالتخواهی در چه مسیری قدم گذاشته است؟/ تأملی بر یک پروژه امنیتی پیچیده در درون جریان انقلاب
محکومیت کارمند سابق بانک مسکن گیلان به جرم اختلاس + جزئیات
چه کسی حسن خمینی را از کاندیداتوری «منع» کرد؟ امام خمینی (ره) یا امام خامنه‌ای!
صف طولانی گزینه‌های ادامه «وضع موجود» / جاده‌صاف‌کن‌های روحانی برمی‌گردند؟
نماینده مردم فومن و شفت در مجلس؛

بهروزی‌فر از پیگیری‌های خود برای حل مشکلات شالیکاران خبر داد و گفت: در حال حاضر در برخی نقاط گیلان مانند شهرستان‌های فومن و شفت با کمبود آب زراعی مواجه‌ایم و انتظار داریم دستگاه‌های متولی به رسالت خود در قبال کشاورزان عمل کنند.

..................... تاریخ انتشار:۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،خلیل بهروزی‌فر  با تاکید بر اینکه وی پیگیر حل مشکلات شالیکاران استان به ویژه شهرستان‌های فومن و شفت است اظهار داشت: هم‌اینک در برخی نقاط گیلان مانند شهرستان‌های فومن و شفت با کمبود آب زراعی مواجه‌ایم و انتظار داریم دستگاه‌های متولی به رسالت خود در قبال کشاورزان عمل کنند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شروع سال زراعی جدید و مشکلاتی که بعضا برای کشاورزان و شالیکاران استان در بحث کمبود آب و سایر موضوعات مرتبط به وجود آمده است را متذکر شد و عنوان کرد: شهرستان‌های فومن و شفت از جمله مناطقی در استان گیلان هستند که کشاورزان آن برای ادامه فعالیت کشت و کار خود با کمبود آب زراعی مواجه‌اند.

بهروزی‌فر با بیان اینکه وی برای حل مشکلات شالیکاران فومن و شفت پیگیری‌های زیادی انجام داده است تصریح کرد: این رایزنی‌ها در سطح استانی و کشوری انجام شده است و پیگیری‌ها تا حصول نتیجه و حمایت از کشاورزان همچنان استمرار دارد.

وی آماده‌سازی آب‌بندان‌ها و لایروبی آن‌ها برای پشتیبانی از بخش کشاورزی را وظیفه‌ای که بر عهده دستگاه‌های متولی در سطح استان گیلان است اعلام کرد و گفت: آماده‌سازی سردهنه‌ها و لایروبی آن‌ها جهت هدایت آب زراعی به شالیزارها به ویژه بازسازی سردهنه‌هایی که در گذشته به علت جاری شدن سیلاب تخریب شده بودند از دیگر موضوعاتی است که در حال پیگیری است.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در ادامه سفر رییس ستاد مدیریت بحران کشور به استان گیلان در ۸ اردیبهشت را هم مورد اشاره قرار داد و یادآور شد: به همین مناسبت جلسه‌ای در استانداری گیلان با هدف مدیریت حوادث غیرمترقبه برگزار و تصمیمات خوبی هم در این راستا اتخاذ شد.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس با بیان اینکه رییس ستاد مدیریت بحران کشور با پیگیری‌های انجام گرفته از سوی وی از شهرستان‌های فومن و شفت نیز بازدیدی به عمل آورد اضافه کرد: نامه‌ای را به نجار در خصوص مباحث مرتبط به ویژه در دو شهرستان فومن و شفت تقدیم کردیم و ایشان هم دستورات خوبی را صادر کرد.

بهروزی‌فر موضوع پل‌هایی که در سال ۹۷ به علت جاری شدن سیلاب تخریب شده بودند و ضرورت بازسازی اصولی این سازه‌ها را هم مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: امیدواریم با پیگیری‌های بعدی که صورت خواهد گرفت بخشی از این مشکلات به ویژه مسئله تجهیز و راه‌اندازی چاه‌های آب برای سال زراعی و کمک به شالیکاران منطقه برطرف شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژوئن 2021
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
تقویم شمسی
خرداد ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« اردیبهشت    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱