اشتباهات بد درباره اخبار انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش +تصاویر و جزئیات
امتداد روزهای سیاه کرونایی دولت روحانی با ۵۰۰ کشته/ تحولاتی که رئیسی ظرف چند روز برای مدیریت کرونا عملی کرد +جزئیات
عزل فرماندار لنگرود و انتصاب سرپرستی فرمانداری های لنگرود و آستارا
اقدام شایسته مجلس در صیانت از جایگاه مقامات کشوری/ چه چیزی وحشت به اردوگاه اعتدالیون و اصلاح طلبان انداخت؟
جریان عدالتخواهی در چه مسیری قدم گذاشته است؟/ تأملی بر یک پروژه امنیتی پیچیده در درون جریان انقلاب

متأسفانه دور نمای روشنی هم وجود ندارد تشتت آراء نشان می دهد که از هم اکنون مثل سالهای گذشته برخی بوقلمون صفتان که منافقانه هم خود را اصلاح طلب هم اصولگرا هم ملی گرا هم ولایی می دانند بر یکی از مهمترین مناسب این استان تکیه خواهند زد و برای آیندگان فجایعی را رقم خواهند زد که گذشتگان برای ما رقم زدند.

..................... تاریخ انتشار:۰۶ دی ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،این مطلب اگر چه مخاطبش شخصیتی انقلابی است که در زمان های مختلف اصالت انقلابی، اخلاص در عمل و ایمان به هدف را در مسیر پرتلاطم انقلاب اثبات نموده است اما در واقع نهیبی است به یک نگاه نادرست که سالهاست در میان نسل اول انقلاب نهادینه شده است و نسل های بعدی انقلاب در چگونگی تغییر این نگرش واقعا مانده اند. حالا چرا مخاطبش برادر انقلابی جناب آقای کربلایی است در ادامه مشخص خواهد شد.

در صدر این نوشتار هم به این نکته باید توجه داد که خط فکری این نوشتار از کسانی که او را مورد آماج تهمت ها و حرفهای ناروا می داند جداست و کلیت این برادر بزرگوار انقلابی مورد تأیید است و با افتخار به مومن بودن او اذعان دارد.

اما ماجرا چیست بخوانید:
پس از اتمام ثبت نام کاندیداهای انتخابات مجلس آنچه باعث شگفتی اکثر ناظران سیاسی گردید ثبت نام برخی از چهره ها در انتخابات از جمله حسن کربلایی بود. در این میان برخی از چهره های دیگر هم ثبت نام کردند که بر اساس فضای حاکم و تأکیدات مقام معظم رهبری مبنی بر جوانگرایی و رجوع به نسل جوان انتظار نمی رفت که شاهد ثبت نام آنها در انتخابات باشیم.

اما نکته ای که باعث شد این نوشتار مخاطبش جناب حسن کربلایی باشد جواب ایشان به سوال برخی در رابطه با چرایی آمدنشان با توجه به تأکیدات بر حضور جوانان بود.

ایشان فرمودند صبر نمودم تا جوان ها ثبت نام نمایند پس از آنکه جوان های مد نظر ایشان ثبت نام نکردند متقاعد شدند که باید ورود نمایند جوابی که کم و بیش جواب دیگر کاندیداها می باشد.

حال صحبت بر سر «آن برخی های جوان» است. ای کاش بزرگواران شفاف اعلام می نمودند که منظورشان از عدم ثبت نام چه کسانی می باشد. و آیا مقدمات حضور آن افراد مد نظر توسط همین بزرگواران فراهم گردید؟

آیا فکری به حال هزینه های حضور در انتخابات که کمترینش هزینه های مادی است و بیشترینش هزینه های معنوی، حیثیتی و آبرویی است که باید در جدال انتخاباتی پیش کش شود شده است؟

آیا برای پشتیبانی و حضور جوان های نسل های بعدی انقلابی گروهی و جریانی به دور از نگاه ناظر بر تسخیر قدرت و نفوذ در مناسب های مختلف اجرایی و غیره شکل گرفته است؟

جوان ها با کدام انگیزه پا در جدالی بگذارند که از هم اکنون با اختلاف در آن عقب می باشند و احتمال بروز خطرات ناشی از جنگ زر و زور و تزویر به عیان در آن مشاهده می شود؟ آیا برای اینکه جوان های پاک، مومن و انقلابی که اتفاقا همه شواهد و قرائن نشان دهنده موفقیت آنها در عرصه های سیاسی است جرأت حضور داشته باشند بستری فراهم شده است؟ یا اینکه فقط بانگ حضور جهت ادای خدمت به انقلاب برایشان بلند شده است بدون هیچگونه دور نمای روشنی از این حضور. اگر هم جوانی همه این خطرات احتمالی که این عرصه برایشان دارد را به جان بخرند آیا کسی متعهد می شود که در جنگ برای تصاحب قدرت با آینده آن جوانان بازی نشود؟

برادر عزیز و انقلابی جناب آقای کربلایی هیچ حرکتی در این زمینه رخ نداده است و اگر هم اتفاقی توسط برخی از افراد در شرف وقوع است اطلاع رسانی مناسبی صورت نگرفته است و یا عمق نفوذ آن در افکار کسانی که باید همراه شوند بسیار ناچیز است که در حال حاضر نمی توان به آن تکیه نمود.

برادر مخلص انتظار از شما و برخی از بزرگان دیگر که سبک زندگی آنها در سالهای گذشته نشان داده که بین حرف و عملشان فاصله ای نیست این بود که از سال ها قبل با تشکیل گروه هایی اجماعی از افراد موثر بر اساس چارچوب هایی کاملا خیرخواهانه برای انقلاب و شاخص های مورد تأیید همگانی با دید اقناعی افکار عمومی رأی دهندگان را نسبت به گزینه های گمنام جوانی که می توانند خدمت کنند مثبت نمایند.

دراین کارزار بی ایمانی و بی تقوایی که با پول و پوستر و وعده های دنیوی و بعضا توخالی در حال خرید رأی مردم هستند و از هم اکنون اسپانسر ها با هزینه های میلیاردی آماده تأثیرگذاری در انتخابات هستند کدام جوان مومن و انقلابی می تواند حضور داشته باشد.

از انصاف نباید بگذریم با این حال هم برخی از جوان ها به خط زده اند مانند زمان نه چندان دوری که جوان ها با دست خالی و اسلحه های سبک به جنگ تانک می رفتید.

حکایت این روزهای کارزار انتخابات دقیقا مانند همان جنگی است که با اسلحه باید به جنگ تانک رفت. تانک هایی که با پول های نامشروع تهیه شده است و آماده له کردن استخوان های کسانی است که بدون چشم داشت و فقط به امید لبیک گفتن به ندای رهبری برای حضور در عرصه های سیاسی وارد میدان شده اند. دیر یا زود باند زر و زور و تزویر تانک های مادی و روانی خود را به حرکت در خواهند آورد و صدای شکسته شدن استخوان های جوانانی که مخلصانه در این عرصه ورود خواهند کرد شنیده خواهد شد و با کمال دردمندی باید گفت که آنکه باید کاری نماید سکوت خواهد کرد و در بهترین حالت ممکن احساس شرمندگی خواهد داشت.

بنابراین آنچه باید اتفاق می افتاد واقع نشده است و متأسفانه دور نمای روشنی هم وجود ندارد تشتت آراء نشان می دهد که از هم اکنون مثل سالهای گذشته برخی بوقلمون صفتان که منافقانه هم خود را اصلاح طلب هم اصولگرا هم ملی گرا هم ولایی می دانند بر یکی از مهمترین مناسب این استان تکیه خواهند زد و برای آیندگان فجایعی را رقم خواهند زد که گذشتگان برای ما رقم زدند.

اما چه باید کرد:
مشخص است آنجا که بزرگان انقلاب به بی راهه رفتن و یا در خوشبینانه ترین حالت ممکن به وظیفه خود در زمان و مکان مناسب عمل ننمودند ما جوانان انقلابی با بازخوانی دقیق اوامر مقام معظم رهبری و امام راحل (ره) باید مسیر را خودمان انتخاب کنیم بدون توجه به مناسب و قدرت های زود گذر و پوشالی دنیوی چاره ای برای انقلاب نماییم و حتی اگر نیاز باشد باید دوباره در عرصه سیاسی عملیات کربلای ۴ باهزاران شهید راه بیندازیم تا مقدمه ای شود بر عملیات پیروزمندانه کربلای ۵٫
باید آستینها را بالا زد و کمر همت را محکم بست و با نسب العین قرار دادن فرمایشات رهبری معظم انقلاب انتخاب درست نماییم و نسل اول انقلاب را مجاب نماییم که باید در نوع نقش آفرینی خودشان تجدید نظر نمایند.

و العاقبه للمتقین

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژوئن 2022
ش ی د س چ پ ج
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
تقویم شمسی
خرداد ۱۴۰۱
ش ی د س چ پ ج
« بهمن    
 123456
۷۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳
۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰
۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷
۲۸۲۹۳۰۳۱