گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

به گزارش رویداد گیلان این روز ها در باره دعوای مالکیتی سپیدرود زیاد گفته و نوشته شده است. به طور خلاصه مسئله این است که بین نایب رییس هیات فوتبال به عنوان مالک امانی قبلی سپیدرود رشت و جواد تن زاده مالک جدید سپیدرود در خصوص

..................... تاریخ انتشار:10 جولای 2018 ......................

به گزارش رویداد گیلان این روز ها در باره دعوای مالکیتی سپیدرود زیاد گفته و نوشته شده است. به طور خلاصه مسئله این است که بین نایب رییس هیات فوتبال به عنوان مالک امانی قبلی سپیدرود رشت و جواد تن زاده مالک جدید سپیدرود در خصوص قرارداد مورخ ۶ دی ماه ۹۶ اختلافی پیش می آید و پس از این که مذاکرات و جلسات و تهدید ها و تجمعات و دخالت سیاسیون به نتیجه نمی رسد؛ داور طرفین که اداره کل ورزش و جوانان گیلان بوده به موضوع ورود و بدون انجام فرایند داوری در تاریخ ۹خرداد ۹۷ و بدون ابلاغ حکم به یک طرف اختلاف یعنی تن زاده ، رای صادره را مبنی بر خلع ید تن زاده به دادگاه ارسال و دادگاه نیز فقط حکم داوری را به وی ابلاغ می کند.
تن زاده پس از دریافت ابلاغ رای داوری با فراهم آوردن ادله و اسناد و رعایت تشریفات قانونی درخواست توقف رای داوری را به دادگاه ارایه و دادگاه نیز پس از بررسی اسناد ، به توقف و منع اجرای رای داوری حکم می دهد تا دادگاه به اختلاف مذکور رسیدگی کند .
در میان که مدیر ، هیئت فوتبال و عناصر پشت پرده … که انتظار چنین غافلگیر را نداشتند زیربار حکم دادگاه نرفته و سریعا امتیاز باشگاه سپیدرود را که مالک قانونی داشته به شخصی به نام نوین واگذار و برایش پروانه صادر می کنند.
این در حالی است که مدیر کل ورزش گیلان طی نامه شماره ۶۲۹۹/۱۲۰/۲۲۰ مورخ ۱۶/۴/۹۷ به هیئت فوتبال می نویسد :
” نظر به قرارداد فی مابین شهاب مومنی و محمد نوین در مورخ ۱/۴/۹۷ و با عنایت به ضیق وقت و شرایط خاص باشگاه ورزشی سپیدرود رشت در رقابت های لیگ برتر فوتبال کشور شایسته است با محمد نوین جهت انجام امور قرارداد با بازیکنان و کادر فنی همکاری لازم را معمول داشته و مراتب به فدراسیون فوتبال اعلام نمایید “.
چنان که در متن نامه روشن است مدیرکل ورزش و جوانان بی توجه به حقوق قانونی جواد تن زاده و حکم صریح دادگاه به طور رسمی فروش مال غیر، کلاهبرداری و مداخله در اجرای قانون را تایید نموده است و همچنین الماسخاله بر اساس همین نامه ، نامه ای خطاب به رئیس فدارسیون فوتبال تنظیم و ارسال می نماید!
با توجه به این نامه و دیگر تخلفات مدیر کل ورزش گیلان در موضوع سپیدرود ، جا دارد دستگاه های نظارتی ،نمایندگان مجلس و استاندار گیلان هرچه سریعتر به ماجرا ورود نمایند تا شاهد دلسردی هواداران و نابودی این تیم نباشیم.

 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)