مرکز آمار: معیشت مردم در دولت روحانی سقوط کرده است +نمودار
بیانیه اساتید حوزه‌های علمیه و مبلغان درباره اوضاع کشور
با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان خبر داد:

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان از رفع تصرف و آزاد سازی ۳۵۰ هزار متر مربع از اراضی بستر ۲۵ ساله رودخانه سفیدرود در شهرستان آستانه اشرفیه خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۱۲ آذر ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،وحید خرّمی، مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان با اعلام این خبر گفت: در راستای حفاظت و صیانت از منابع آبی و با اخذ دستور قضایی و حضور نیروی انتظامی، عملیات رفع تصرف از بستر ۲۵ساله رودخانه سفید رود در شهرستان آستانه اشرفیه، توسط آب منطقه‌ای گیلان، اجرا شد.

وی تشریح کرد: دو قطعه زمین به مجموع ۳۵ هکتار که یک مورد به مقدار ۲۰ هکتار واقع در روستای کیسوم بالا چهارده و مورد دوم ۱۵ هکتار در روستای کینچاه آستانه اشرفیه با انجام پیگیری‌های حقوقی امور منابع آب شهرستان آستانه اشرفیه منجر به صدور حکم قطعی رفع تصرف از سوی مقام قضایی شهرستان گردید.

مهندس خرّمی افزود: متصرفان بصورت غیر قانونی اقدام به پرچین و فروش مال غیر نموده بودند.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان با قدردانی از مقامات قضایی و انتظامی اظهار داشت: توفیقات حاصله، ناشی از تسریع و دقت در رسیدگی‌های قضایی و همچنین همکاری عوامل انتظامی بوده و به طور قطع بدون هماهنگی و همکاری دستگاه‌های یاد شده این مهم امکان‌پذیر نمی‌باشد.

وی تأکید کرد: در راستای حفظ حقوق بیت المال این شرکت در ادامه نیز از هیچگونه تلاشی دریغ نخواهد نمود و با سودجویانی که قصد تصرف انفال و بیت المال را داشته باشند، از طروق قانونی برخورد خواهند شد.

مجید تاج الدینی دادستان شهرستان آستانه اشرفیه نیز در حاشیه این برنامه در گفتگو با خبرنگاران با بیان اینکه در راستای اجرای تبصره ۴ ماده ۲ قانون توزیع عادلانه آب با هرگونه قانون‌شکنی برخورد قاطعانه می‌شود، اظهار کرد: با همکاری منابع آب شهرستان آستانه اشرفیه دو قطعه زمین دولتی در بستر رودخانه سفید رود به مقدار ۳۵ هکتار رفع تصرف و در اختیار این اداره قرار گرفت.

وی با تاکید بر اینکه دادستانی در چهار چوب قانون به عنوان مدعی العموم اجازه سودجویی و دستبرد به اموال عمومی نخواهد داد، افزود: حفظ بیت المال و ثروت‌های عمومی خط قرمز نهادهای نظارتی است.

دادستان آستانه اشرفیه با بیان اینکه هیچ ملاحظه‌ای در برخورد با غارتگران اموال عمومی صورت نخواهد گرفت، تاکید کرد: برخورد قاطع با قانون شکنان در هر جایگاهی که باشند به الویت اصلی مبارزه با سودجویان قرار گرفته است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژانویه 2020
ش ی د س چ پ ج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
تقویم شمسی
دی ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آذر   بهمن »
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰