مرکز آمار: معیشت مردم در دولت روحانی سقوط کرده است +نمودار
بیانیه اساتید حوزه‌های علمیه و مبلغان درباره اوضاع کشور
با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
احمدی: سرمایه‌گذار عهده دار تامین صددرصد منابع مالی و جانبی پروژه است

شهردار رشت بر بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران جهت بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد و یادآور شد: شهرداری رشت بستر لازم را برای ورود سرمایه گذاران را فراهم می‌کند.

..................... تاریخ انتشار:۱۲ آذر ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جلسه انعقاد قرارداد سرمایه‌گذاری بازگشایی خیابان امام علی (ع) و احداث تقاطع ولیعصر (عج) امروز (سه شنبه، ۱۱آذر) با حضور سیدمحمد احمدی شهردار رشت، سید امیرحسین علوی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی رشت و سرمایه گذاران پروژه برگزار شد.

سید محمد احمدی شهردار رشت در این جلسه ساماندهی ترافیک را یکی از مطالبات اساسی شهروندان عنوان کرد و گفت: رفع گره‌های ترافیکی محورها و معابر شهری و بازگشایی محورهای مختلف از اولویت‌های مجموعه شهرداری و شورای اسلامی شهر است.

وی با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از پروژه‌های عمرانی شهر ماهیت ترافیکی دارند بیان کرد: در این راستا با ابلاغ سازمان همیاری‌ها و شهرداری‌های کشور، معاونت‌های عمرانی و ترافیک ادغام شده است.

احمدی با اشاره به توجه شهرداری بر اجرای پروژه‌های بازگشایی محورها و معابر شهری اظهار کرد: بازگشایی محورها و گره‌های ترافیکی، کاهش ترافیک سطح معابر، سهولت در حرکت وسایل نقلیه، دسترسی بهتر و آسان به خیابان‌های اصلی و افزایش ایمنی عابران پیاده را موجب می‌شود.

شهردار رشت بر بهره گیری از ظرفیت بخش خصوصی و سرمایه گذاران جهت بهبود فضای کسب و کار تاکید کرد و یادآور شد: شهرداری رشت بستر لازم را برای ورود سرمایه گذاران را فراهم می‌کند.

وی در پایان با اشاره به مفاد قرارداد منعقد شده جهت احداث خیابان امام علی به طول ۵۰۰ متر در منطقه یک و احداث تقاطع ولیعصر (عج) گفت: بر اساس این قرارداد سرمایه‌گذار عهده دار تامین صددرصد منابع مالی و جانبی پروژه است.

سید امیرحسین علوی رئیس کمیسیون عمران و توسعه شهری شورای اسلامی رشت در این جلسه با ابراز خرسندی از انعقاد قرارداد این پروژه تاکید کرد: منابع عمرانی به دست آمده از پروژه‌های سرمایه‌گذاری صرف هزینه‌های عمرانی شود.

علوی خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده شاهد بهره برداری از پروژه‌های عمرانی بیشتری در رشت باشیم.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژانویه 2020
ش ی د س چ پ ج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
تقویم شمسی
دی ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آذر   بهمن »
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰