مرکز آمار: معیشت مردم در دولت روحانی سقوط کرده است +نمودار
بیانیه اساتید حوزه‌های علمیه و مبلغان درباره اوضاع کشور
با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
جانشین ستاد مقابله با کرونا گیلان

جانشین ستاد مقابله با کرونا گیلان با بیان اینکه از امروز همراه داشتن کارت ملی برای حضور در ادارات جهت شناسایی مبتلایان به کرونا الزامی است گفت: در شرایط کنونی، عروسی‌ها قتلگاه است.

..................... تاریخ انتشار:۱۱ آذر ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،محمود قاسم‌نژاد ، درباره شرایط کاری بانک‌های استان گیلان تا پایان این هفته اظهار داشت: بانک‌ها باید در شهرهایی که فقط یک شعبه دارند با ۱۰۰ درصد پرسنل و بانک‌‌های دارای چند شعبه با ۵۰ درصد پرسنل باز باشند به طوریکه نصف شعب تعطیل و در شعب باز ۱۰۰ درصد پرسنل حضور به عمل آورند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان و جانشین ستاد مقابله با کرونا استان گیلان عنوان کرد: شاغلان قسمت‌های اداری بانک‌ها مانند ادارات کل بانک و ادارات امور شعب به‌ عنوان شاغلان اداری محسوب شده و در شهرهای قرمز باید یک سوم این افراد در ادارات مذکور حضور داشته باشند.

قاسم‌نژاد درباره کارکنان سایر ادارات استان گیلان افزود: تا پایان این هفته در شهرهای زرد و نارنجی استان، ادارت براساس دستورالعمل قبلی با یک ‌سوم و دو سوم پرسنل خدمات ارائه می‌دهند و در شهرهای قرمز با یک سوم کارکنان فعالیت می‌کنند؛ در ادارات غیرضروری باید کمترین تعداد همکاران در اداره حضور داشته باشند و ما تعطیلی مطلق نداریم.

وی از لزوم ارائه کارت ملی در ادارات از تاریخ ۱۱ آذر خبر داد و گفت: ارائه کارت ملی یا کارت معتبری که کد ملی فرد در آن درج شده باشد مانند گواهینامه برای دریافت خدمات از سازمان‌ها، ادارات، نهادهای انقلابی و دستگاه‌های قضایی الزامی است؛ در این طرح افرادی که مبتلا به کرونا هستند با ارائه کارت ملی شناسایی می‌شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گیلان و جانشین ستاد مقابله با کرونا در گیلان ابراز داشت: در طول اجرای طرح محدودیت‌ها اصناف همکاری خوبی داشتند همچنین نظارت بر این موضوع در سطح شهرستان‌ها، فرمانداری‌ها، ادارات صمت و دانشگاه علوم پزشکی خوب بوده است؛ امیدواریم در سایه این همکاری و تعامل آمار مبتلایان استان کاهش یابد.

وی با بیان اینکه در شرایطی که دنیا با اپیدمی کرونا مواجه است تنها راه خودمراقبتی، رعایت نکات بهداشتی، استفاده از ماسک و عدم تجمع در مراسمات است گفت: از مردم تقاضا داریم تا زمانی که برای این بیماری درمان قطعی پیدا نشده خودمراقبتی‌های لازم را انجام دهند؛ در این شرایط عروسی‌ها به‌دلیل رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی در آن‌ها و شیوع بیشتر بیماری کرونا قتلگاه انسان‌ها هستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژانویه 2020
ش ی د س چ پ ج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
تقویم شمسی
دی ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آذر   بهمن »
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰