مرکز آمار: معیشت مردم در دولت روحانی سقوط کرده است +نمودار
بیانیه اساتید حوزه‌های علمیه و مبلغان درباره اوضاع کشور
با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر گیلان خبر داد:

سرهنگ علی احمدپور، رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان در راستای راه‌اندازی سامانه تلفنی ۱۲۸ از افزایش تماس‌های مردمی با پلیس خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۰۹ آذر ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان در راستای راه‌اندازی سامانه تلفنی ۱۲۸ از افزایش تماس‌های مردمی با پلیس خبر داد و گفت: اصلی‌ترین راهبرد پلیس جلب مشارکت‌های مردمی و خدمت مطلوب‌تر به شهروندان است.

سرهنگ علی احمدپور از راه‌اندازی سامانه تلفنی ۱۲۸ پلیس مبارزه با موادمخدر خبر داد و اظهار داشت: پلیس در راستای خدمتگزاری مطلوب به مردم، بسترهای خوبی چون سامانه ۱۲۸ را راه‌اندازی کرده و با دریافت اخبار و گزارشات در خصوص موادمخدر در راستای انجام بهتر ماموریت‌ها با مشارکت مردم گام برمی‌دارد.

این مقام انتظامی افزود: افزایش تماس‌های مردمی با سامانه تلفنی ۱۲۸، نشان از توسعه فرهنگ همکاری مردم با پلیس و احساس مسئولیت آن‌ها در ایفای نقش و سهم خود در ارتقاء نظم و امنیت در جامعه دارد.

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان گیلان در پایان با اشاره به اینکه اصلی‌ترین راهبرد پلیس جلب مشارکت‌های مردمی و خدمت مطلوب‌تر به شهروندان است خاطرنشان کرد: راه‌اندازی سامانه ۱۲۸ نیز در همین راستا بوده و امیدواریم تمامی آحاد جامعه، نهادها و دستگاه‌ها با نگاهی مسؤولانه به نقش‌آفرینی در تامین امنیت اجتماعی، پلیس را در ارتقاء و نظم و امنیت در جامعه یاری کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
ژانویه 2020
ش ی د س چ پ ج
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  
تقویم شمسی
دی ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آذر   بهمن »
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰