با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
ادامه اعتراضات مردم شفت در پی انتصاب فرماندار جدید/ تجمع نمازگزاران در مصلی و سردادن شعار علیه فتنه‌گران
جهانگیری چگونه ماشین اقتصاد ایران را به ته دره برد؟ +نمودار
اخباری از مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان؛

سرپرست مدیریت درمان تامین اجتماعی گیلان با مدیرکل تامین اجتماعی استان دیدار و به تبادل نظر در زمینه تقویت موضوعات مشترک کاری پرداختند .

..................... تاریخ انتشار:۲۷ آبان ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،در این نشست ضمن تبادل نظر پیرامون موضوعات مختلف کاری ، بر تداوم همدلی و همسوئی برای ارائه خدمات مطلوبتر به بیمه شدگان به ویژه موضوع توسعه خدمات الکترونیکی سازمان تاکید گردید .

در این دیدار دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان با بیان نقش مهم سازمان تامین اجتماعی در توسعه عدالت اجتماعی و ایجاد آرامش و امنیت در جامعه تاکید کرد که بری ارتقاء خدمات کمی و کیفی بیمه شدگان نهایت تلاش را خواهیم نمود. ایشان افزود برای توسعه خدمات الکترویک طرح نسخه الکترونیکی وحذف دفترچه های درمانی با توسعه زیرساخت ها و نرم افزارهای لازم با جدیت در حال انجام می باشد.

در این جلسه همچنین دکترعلی حسین نژاد مدیرکل استان خدمات درمانی ارائه شده در مدیریت درمان استان را مهم و با اهمیت قلمداد نمود و افزود: بدلیل عمومیت برخورداری و فراگیری ، عملکرد آن بخش بزرگی از میزان رضایتمندی شرکای اجتماعی را دربردارد .

قول مساعد فرماندار و نماینده مردم انزلی در رفع برخی از موانع اداری پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی تامین اجتماعی این شهر

همچنین دکتر دنیا مالی نماینده مردم انزلی به اتفاق میرغضنفری فرماندار این شهرستان در بازدید از پروژه ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی با بیان نقش محوری تامین اجتماعی در ارائه خدمات درمانی رایگان به جامعه کارگری به ویژه در مناطق و شهرهای محروم اظهار داشتند برای رفع موانع و مشکلات اداری و شهری برای راه اندازی هرچه سریعتر این پروژه همکاری و مساعدت لازم را خواهند داشت.

در این دیدار دکتر قنبرپور سرپرست مدیریت درمان استان ابراز امیدواری نمود تا با راه اندازی ساختمان جدید پلی کلینیک تخصصی انزلی ، بتوانیم با افزایش خدمات تخصصی، این پلی کلینیک را به عنوان مرکز تخصصی غرب استان قراردهیم تا بیمه شدگان و مستمری بگیران کمتر نیازمند رفت و آمد به مرکز استان باشندتا از تجمع در مراکز تخصصی استان کاسته شود.

سرپرست مدیریت درمان استان در ادامه افزود: این ساختمان در دو طبقه روی همکف با زیربنای ۲۴۵۰ متر مربع توسط شرکت خانه سازی تامین اجتماعی ساخته شده و هم اکنون در مرحله تجهیز برای بهره برداری است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
دسامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
تقویم شمسی
آذر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰