با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
ادامه اعتراضات مردم شفت در پی انتصاب فرماندار جدید/ تجمع نمازگزاران در مصلی و سردادن شعار علیه فتنه‌گران
جهانگیری چگونه ماشین اقتصاد ایران را به ته دره برد؟ +نمودار

با گذشت چند روز از انتصاب حسن پور به سمت سرپرستی فرمانداری شفت، دامنه اعتراضات مردمی و فعالان سیاسی و اجتماعی در این شهرستان گسترده تر می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،در پی انتصاب محمد(سارنگ) حسن پور به سمت فرمانداری شهرستان کمتر توسعه یافته شفت، دامنه اعتراضات و انتقادات به این تصمیم عجولانه و صرفا سیاسی استاندار گیلان همچنان ادامه دارد.

در همین راستا مردم انقلابی شهرستان شفت عصر امروز پس از اقامه نماز عبادی سیاسی جمعه و در محوطه مصلی شفت به صورت خودجوش و آتش به اختیار دست به تجمع اعتراضی زدند.

تجمع کنندگان و معترضان امروز در شفت که عمدتا از رزمندگان دفاع مقدس و همچنین مدافعین حرم بودند با شعار های «مرگ بر فتنه گر» و «با ولایت زنده‌ایم تا زنده‌ایم رزمنده‌ایم» نسبت به انتصاب حسن پور به سمت سرپرستی فرمانداری شفت اعتراض کردند.

گفته شده در تجمع امروز مردم انقلابی شفت امام جمعه و همچنین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه شفت نیز از آنجا که مورد خطاب معترضین بودند، حضور داشته و مستمع دغدغه های نمازگزاران بودند.

پیش از اعتراضات حضوری مردم انقلابی شفت، مردم ولایت مدار از جمله فعالان سیاسی اجتماعی نیز با انتشار بیانیه و یادداشت های متعدد علاوه بر عزل عجولانه فرماندار سابق، نسبت به انتصاب سرپرست فرمانداری شفت انتقاد کردند.

آنطور که مستندات، تصاویر و اذعان فعالان سیاسی و اجتماعی بیان می‌کند، حسن پور، یکی از فعالین ستاد روحانی، رئیس جمهوری در گیلان بوده و علاوه بر آن در ستاد انتخاباتی عاملان فتنه ۸۸ نیز این مدیر عالی رتبه شفت دارای مسوولیت بوده است.

آنطور که بهروزی فر، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس در خصوص این انتصاب گفته، حسن پور از فعالان فتنه نبوده اما در ستاد یکی از فتنه گران در دوران انتخابات مشارکت فعالانه داشته است.

نماینده فون و شفت همچنین اذعان کرده که خود با این انتصاب مخالف بوده اما این انتخاب ما حصل تصمیم وزارت کشور و شخص استاندار در گیلان بوده است.

اکنون با گذشت چند روز پس از انتصاب حسن پور به عنوان چهارمین فرماندار دولت روحانی در شفت به نظر می‌رسد مردم علیرغم ادوار پیشین به شدت از خودکامگی دولت در این انتصاب رنجیده و دفاعیات نماینده‌شان در خانه ملت نیز نتوانسته مرهمی بر آلام و رنجش خاطر آنها باشد.

حسن پور هر چند فتنه گر نبوده اما از آنجا که از نیروهای منسوب به عاملان فتنه در جریان انتخابات ۸۸ بوده و مواضعی ضد عاملان و مخلان امنیتی در سال ۸۸ به نظر می‌رسد تاکنون نداشته، این موضوع انقلابیون شفت را بیش از پیش رنجور کرده است.

اکنون باید دید وزارت کشور با این تصمیم خود که تمامی جریانات سیاسی و گروهای کنش‌گر را علیه خود شورانده و جدای از آن بی احترامی به نیروهای توانمند و متعهد شفت کرده چه پاسخی به اعتماد مردم خواهد داد.

انتهای پیام / گیلانستان

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
دسامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
تقویم شمسی
آذر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰