با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
ادامه اعتراضات مردم شفت در پی انتصاب فرماندار جدید/ تجمع نمازگزاران در مصلی و سردادن شعار علیه فتنه‌گران
جهانگیری چگونه ماشین اقتصاد ایران را به ته دره برد؟ +نمودار
امام جمعه فومن:

امام جمعه فومن با تأکید بر حرکت در مسیر اقتصاد مقاومتی و مدیریت جهادی، گفت: اگر کسی مدیریت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشورمان را گره به سیاست دیگران بزند بیش از هرچیزی به استقلال مملکت دهن کجی کرده است.

..................... تاریخ انتشار:۲۳ آبان ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حجت الاسلام “محمدامین نقدی” در خطبه های نماز جمعه شهر فومن، پس از دعوت خود و دیگران به تقوای الهی، اظهار کرد: با ظهور حضرت ولیعصر(عج) قلوب به هم نزدیک تر می شود و ازخداوند‌ متعال می خواهیم به ما توفیق دهد تا با رفتار و اعمالمان زمینه ساز ظهور حضرت باشیم.

وی باتوجه‌به فرارسیدن هفته کتاب وکتابخوانی گفت: یکی از مسائل تأکید شده در اسلام بحث کتاب و کتابخوانی است و حضرت امیرالمومنین(ع) در این باره فرمودند: “کتاب موجب آگاهی و افزایش بینش انسان ها می شود”.

امام جمعه فومن ادامه داد: امام علی(ع) می فرمایند تفکر بزرگان در کتب آن ها نهفته شده است لذا اگر می خواهیم از تفکر بزرگانمان مطلع و بهره مند شویم باید به نوشته های آن ها رجوع کنیم.

حجت الاسلام نقدی گفت: جامعه ای که باکتاب مأنوس باشد قطعا توفیقاتش بیشتر خواهد شد؛ به فرموده مقام معظم رهبری درجامعه ای که انسان ها مأنوس باکتاب باشند خیلی از کاستی ها برطرف می شود.

وی ادامه داد: خیلی از مسائلی که در پیرامون مان می بینید و اتفاقاتی که می افتد و بعدا پشیمانی به بار می آورد بخاطر عدم اطلاع است، اگر جامعه اهل مطالعه تاریخ باشد خیلی از اتفاقات تلخ گذشته را تکرار نمی کند همانطور که امروز جوامع متمدن را با دقائق مطالعه کتاب میسنجند.

حجت الاسلام نقدی در رابطه با مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی بیان کرد: بامصوبه اخیرمجلس شورای اسلامی به دولت اجازه داده می شود که در مسیر قرارداد برجام اگر دشمن عهدشکنی کرد ایران هم از تعهداتش عقب نشینی کند.

وی ادامه داد: مجلس شورای اسلامی باتصویب این مصوبه یک روز قبل از انتخابات آمریکا خواست به آن ها و جهان بگوید که ما‌ منتظر نتیجه انتخابات شما نمی مانیم؛ ما کشوری مستقل هستیم و هر رئیس جمهوری که برسر کار بیاید برای کارشکنی در برجام باید جریمه شود.

امام جمعه فومن ادامه داد: همانگونه که در زمان هایی که نیاز باشد تذکراتی ازتریبون نمازجمعه به نمایندگان مجلس داده می شود امروز هم جا دارد ازاین مصوبه راهبردی در زمان مناسب تقدیر و تشکر کنم و انتظار داریم دولت محترم در اجرای این مصوبه همت کافی را داشته باشد.

امام جمعه فومن در ادامه بااشاره به شعارهای ملت ایران در ابتدای انقلاب اسلامی تصریح کرد: یکی از شعارهای اساسی مردم ایران در ابتدای انقلاب، “استقلال – آزادی – جمهوری اسلامی” بود، عزت هرکشور به استقلال آن است کشوری که استقلال بیشتری داشته باشد، عزت بیشتری هم دارد.

وی افزود: امروز کشور عربستان سعودی در ایام انتخابات آمریکا هزینه هنگفتی در ستادانتخاباتی ترامپ قبول‌می کند چون دُمش وصل به این حزب است، بجز اراده این حزب اراده خاصی ندارد.

حجت الاسلام نقدی تصریح کرد: عربستان سعودی خودش را در نهایت ذلت قرارداده است، وقتی زمزمه باخت حزب حامی سعودی به گوش می رسد آل سعود اعلام می کند شما شکایت کنید هر هزینه ای داشته باشد ما تقبل می کنیم؛ کشور و دولتمردانی ازاین ذلیل تر نداریم که خود و عزت مملکتشان را گره زده باشند به آمدن و رفتن یک حزب در کشور آمریکا.

امام جمعه فومن باتوصیه به دولتمردان و مسئولین جمهوری اسلامی گفت: عزت و استقلال مارا روز به روز بیشتر کنید. عزت خودمان را منوط به آمدن و رفتن کسی در یک کشور دیگر نکنیم. استقلال کشور انقلابی وشهیدپرورمان را به آمدن فلان شخص گره نزنیم.

وی بیان کرد: اگر در مسیر اقتصاد مقاومتی، مدیریت جهادی و اعتماد به جوانان قدم بر داریم، هیچکس نمیتواند در استقلال کشورمان تأثیر داشته باشد.

وی افزود: اگر کسی مدیریت اقتصادی، سیاسی و فرهنگی کشورمان را گره به سیاست دیگران بزند بیش از هرچیزی به استقلال مملکت دهن کجی کرده است و یقینا ملت ما بامشتی محکم بردهان چنین سیاستی خواهد زد.

وی تصریح کرد: کمال ناجوانمردی است کسی برای سیاست خودش مسیری تعیین کند که ملت بزرگ و تاریخ ساز ایران را درکنار سیاست ذلیلانه آل سعود قراردهد. بزرگ ترین ظلم و جفا ضربه زدن به استقلال این ملت است. استقلالی که باقطره قطره خون شهیدان به دست آمده است؛ جوانان از جانشان گذشتند تا کشور به استقلال برسد، امروز کسی اجازه ندارد این استقلال را از بین ببرد.

برچسب ها: برچسب‌ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
دسامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
تقویم شمسی
آذر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰