اشتباهات بد درباره اخبار انتصاب فرمانده جدید نیروی دریایی ارتش +تصاویر و جزئیات
امتداد روزهای سیاه کرونایی دولت روحانی با ۵۰۰ کشته/ تحولاتی که رئیسی ظرف چند روز برای مدیریت کرونا عملی کرد +جزئیات
عزل فرماندار لنگرود و انتصاب سرپرستی فرمانداری های لنگرود و آستارا
اقدام شایسته مجلس در صیانت از جایگاه مقامات کشوری/ چه چیزی وحشت به اردوگاه اعتدالیون و اصلاح طلبان انداخت؟
جریان عدالتخواهی در چه مسیری قدم گذاشته است؟/ تأملی بر یک پروژه امنیتی پیچیده در درون جریان انقلاب
دیدار فرمانده جدید مرکز تخصص های دریایی با مدیر منطقه 3 شهرداری؛

ظهر دیروز ، طیبه بینا ، مدیر منطقه سه شهرداری رشت به همراه میثم حرفت خواه ، رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهری و معاونین منطقه سه به دیدار امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده ، فرمانده جدید مرکز تخصص های دریایی نداجا رشت رسیده و در خصوص مشکلات شهری و دیگر موارد به گفتگو پرداختند.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ مهر ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان – در ابتدای این دیدار امیر دریادار دوم مهدی شعبانزاده با تاکید نسبت به این موضوع که انسان باید عملکرد خود را با خط کشی اندازه بزند ، اظهار داشت : انسان در زندگی میبایست اثری از خود باقی گذارد ، خصوصا مردم باید از مجموعه سفید پوشان آثار ملموسی را مشاهده نمایند.

فرمانده مرکز تخصص های دریایی نداجا رشت در ادامه سخنان خود ، روحیه خدمت گذاری شهرداری رشت را تحسین کرد و شهردار بودن یک خانم در منطقه را شجاعت و نقطه عطف شهرداری رشت قلمداد نمود.

در ادامه طیبه بینا ، مدیر منطقه سه شهرداری رشت پس از تبریک و آرزوی موفقیت برای فرماندهی یک گیلانی در شمال کشور این مهم را مایه مباهات استان ذکر نمود و اذعان داشت : وظیفه بنده با توجه به توفیق حضور در خانواده جانباز ، مضاعف تر است. بنابر این باید با احساس مسئولیت و احساس وظیفه بیشتری راه شهدا را ادامه دهیم.

طیبه بینا ابراز داشت : آنچه که برای هر مدیر منطقه ای حائز اهمیت می‌باشد ، بازگشایی معابر است که در منطقه سه چند بازگشایی خواهیم داشت زیرا اثری ماندگار خواهد بود.

مدیر منطقه سه شهرداری رشت افزود : اکثر اداره جات شهر رشت در منطقه سه قرار دارند که با تکیه بر آنها مشکلات شهر و شهروندان را بهتر میتوان حل کرد.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت با اشاره به همکاری متقابل شهرداری رشت و نیروی دریایی در سال ۱۳۹۹ ابراز داشت : در سالجاری سازمان عمران با امکانات لجستیکی خود در کنار نیروی دریایی قرار داشت و نیروی دریایی نیز با همکاری متقابل خود در راستای در اختیار نهادن ماسه از حسن رود یاری رسان به مجموعه شهرداری رشت در حل مشکلات عمرانی و پروژه های سطح شهر بود.

میثم حرفت خواه ، رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت نیز با اشاره به نوسانات قیمت قیر ، مشکلات سازمان را عمده خواند.

رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت گفت : با تمام مشکلات حاکم بر شهر و شهرداری ، ابتدا به رفع مشکلات آسفالت در معابر اصلی پرداختیم و با برنامه ریزی و اولویت بندی معابر فرعی شهر هم در حال رفع مشکل میباشند.

در پایان فرمانده مرکز تخصص های دریایی نداجا رشت با اهدای لوح یادبود از مدیر منطقه سه شهرداری رشت و رییس سازمان عمران و بازآفرینی شهرداری رشت تجلیل نمود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
دسامبر 2021
ش ی د س چ پ ج
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
تقویم شمسی
آذر ۱۴۰۰
ش ی د س چ پ ج
« مرداد    
 12345
۶۷۸۹۱۰۱۱۱۲
۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹
۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶
۲۷۲۸۲۹۳۰