ملاحظاتی درباره مستند «کودتای خزنده» بی‌بی‌سی/ پیشنهادات جایگزین منتظری برای جنگ چه بود؟
یادداشت حسین شریعتمداری درباره تخریب‌های گسترده پناهیان/ مسلمان ز جور زبانش نرست!
توطئه ای برای فراموشی نقشه آمریکا و صهیونیسم در منطقه/ بهانه‌ آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است
متهم تحت تعقیب، فرماندار شد! + جزییات
از تذکرات خلاف قانون و شرع نمایندگان مجلس تا ضرورت ورود شورای نگهبان در موضوع احراز صلاحیت!
معاون شهرسازی و معماری منطقه سه شهرداری رشت :

معاون شهرسازی و معماری منطقه سه شهرداری رشت اظهار داشت : نوسازی طبق طرح تفصیلی در محلات به عنوان حلقه واسط بین مردم و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری ایفای نقش میکند.

..................... تاریخ انتشار:۱۸ شهریور ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،معاون شهرسازی و معماری منطقه سه شهرداری رشت اظهار داشت : نوسازی طبق طرح تفصیلی در محلات به عنوان حلقه واسط بین مردم و معاونت شهرسازی و معماری شهرداری ایفای نقش میکند.

مهرداد عیسی پور با تاکید بر شفافیت در حوزه شهرسازی ، بیان داشت : حوزه شهرسازی در صدر تخلفات شهری است و میبایست بر شفافیت و مقابله با تخلفات ساختمانی تغییر رویه ایجاد کرد.

وی با اشاره به تخلفات شهرسازی در شهرداریها اذعان داشت : ضوابط و مقررات طرح تفصیلی ، قوانین و مقررات ملی ساختمان و مواردی که از مراجع قانونی به شهرداری‌های کل کشور ابلاغ میشوند ، جزو معیارهای منطقه محسوب میگردند که نباید از آنها عبور کرد.

عیسی پور با تاکید بر این نکته که در برهه کنونی عمده تمایل در شهر بیشتر به ساخت و ساز است، تصریح کرد : با توجه به شرایط اقتصاد کلان کشور ، همه می‌خواهند بیشتر از آن چیزی که ضابطه می‌گوید ، بسازند که در گذشته خیلی در برابر آن مقاومت نشده است.

معاون شهرسازی و معماری منطقه سه شهرداری رشت به تخلفاتی که در سطح اشغال رخ داده نیز اشاره کرد و افزود : در طرح تفصیلی شهر رشت ، سطح اشغال مجاز برای هر ملک زیر ۲۰۰ متری ۷۰ درصد ، ملک ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری ۶۵ درصد ، ملک ۳۰۰ تا ۵۰۰ متری ۶۰ درصد و ملکهای بالای ۵۰۰ متر مطابق با جدول مصوب ضابطه شهرسازی محاسبه میگردد.

وی در پایان به آمار پروانه های ساختمانی صادره منطقه سه پرداخت و گفت : تعداد پروانه های صادر شده در ۵ ماهه نخست سالجاری ۸۲ پروانه که مساحت آن شامل ۴۶۱۲۸ مترمربع میباشد.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
سپتامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
تقویم شمسی
شهریور ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مرداد   مهر »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱