با پرکارترین و کم کارترین نمایندگان گیلان آشنا شوید
سایه سقیفه بر انتخابی پر حاشیه از سوی استانداری؛ کدام التزام به ولایت فقیه؟ شعاری یا عملی؟!
یک انتصاب، یک موضع گیری، و پایمال کردن قانون! + جزییات
ادامه اعتراضات مردم شفت در پی انتصاب فرماندار جدید/ تجمع نمازگزاران در مصلی و سردادن شعار علیه فتنه‌گران
جهانگیری چگونه ماشین اقتصاد ایران را به ته دره برد؟ +نمودار
ضرورت تولید پیام معتبر بازدارنده به دولت تروریست آمریکا در داخل ایران

باید هشدار داد، کسانی در داخل کشور نیز همانند قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی، با دادن آدرس غلط، اینبار دشمن را به جان سیدحسن نصرالله به طمع نیاندازند.

..................... تاریخ انتشار:۰۲ مرداد ۱۳۹۹ ......................

رویداد گیلان :سیدامیرحسین قاضی زاده، نائب رئیس مجلس شورای اسلامی در توییتر نوشت: «ظاهراً آمریکای تروریست با یک خطای فاحش محاسباتی، نتایج ترور شهید حاج قاسم سلیمانی را مثبت ارزیابی کرده و به وحوش تحت فرمان خود برای اقدامات مشابه علیه سایر فرماندهان جبهه مقاومت به ویژه سیدحسن‌نصرالله چراغ سبز داده است. اگر دشمن برای دریافت ضربه متقابل ایران عجله دارد، بسم الله».

اگر این توییت مهم را مبنای یک تحلیل بزرگتر قرار بدهیم، سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب خطاب به نخست وزیر عراق مبنی برای اینکه « ایران هرگز شهادت حاج قاسم را فراموش نخواهد کرد و قطعاً ضربه متقابل را به آمریکایی‌ها خواهد زد» زوایای جدیدی می‌تواند به خود بگیرد.

در واقع این سخنان تهدید گونه رهبری می‌تواند نشانه این باشد که ایشان درصدد ایجاد یک بازدارندگی و اعلام هشدار برای تکرار یک خطای سهمگین دیگر به دولت آمریکا بودند. از دل سخنان رهبری می‌توان اینگونه برداشت کرد که ایشان با قاطعیت به دنبال تصحیح محاسبات طرف آمریکایی است.

در این میان بخشی از حماقت دولت کنونی آمریکا برای بسیاری در دنیا نمایان شده ولی باید امیدوار بود و البته هشدار داد، کسانی در داخل کشور نیز همانند قبل از شهادت حاج قاسم سلیمانی، با دادن آدرس غلط، دشمن را اینبار به جان سیدحسن نصرالله به طمع نیاندازند. همچنانکه در هفته های اخیر بخشی از جریان انحرافی و اصلاح طلب و همچنین برخی مدعی اعتدالگرایی، با وقاحت عجیبی درباره مذاکره با ترامپ و ارائه برداشت های دشمن‌پسند و گمراه کننده از علل واقعی وضعیت اقتصادی مردم و همچنین لزوم تغییر در سیاست خارجه و منطقه ای ایران سخن گفته‌اند. مجموع اینها می تواند به تولید یک آدرس غلط دیگر به دولت ترامپ که غرق در تبلیغات انتخابات ریاست جمهوری است و در وضعیت چندان باثباتی در نظرسنجی نیست کمک فراوانی کند و ترغیبی برای دست زدن به حماقت های تبلیغاتی باشد.

با این وجود به نظر می رسد که دیگرانی باید در داخل ایران همانند رهبری، هرچه سریعتر با تولید پیام های معتبر، بازدارندگی جدی در دولت تروریست آمریکا ایجاد کنند.

مبنای پیام تولید شده نیز همین سخنان اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با نخست وزیر دولت عراق است که آمریکایی‌ها باید بدانند، ایران انتقام خون شهید سلیمانی را هنوز نگرفته و بهای ترور فرماندهان محور مقاومت بسیار بیشتر از حمله موشکی به عین الاسد است./جهان نیوز

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
دسامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
تقویم شمسی
آذر ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« آبان    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰