ضرورت بررسی مجدد اعتبارنامه دلخوش جهت پاک شدن مجلس از وجود انسان‌های هتاک
جلسه استیضاح شهردار رشت لغو شد/ چه کسانی غائب بودند؟
کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
رئیس کل دادگاه های عمومی و انقلاب شهرستان رشت:

رئیس‌کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان رشت گفت: رسیدگی به شکایت کیفری خریداران مجتمع تجاری آدینه رشت در مراحل پایانی خود قرار دارد.

..................... تاریخ انتشار:۲۹ تیر ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،مهرداد دارسرایی امروز در جمع خبرنگاران در مورد روند بررسی و رسیدگی به پرونده مجتمع تجاری آدینه رشت اظهار داشت: رسیدگی به شکایت کیفری خریداران مجتمع تجاری آدینه، در دادگاه کیفری دو رشت در مراحل پایانی رسیدگی قرار داد.

رئیس‌کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب شهرستان رشت با تأکید بر اینکه رأی پرونده کیفری مجتمع آدینه در آینده نزدیک صادر می‌شود در مورد زمان برگزاری جلسه بعدی رسیدگی به این پرونده نیز عنوان کرد: جلسه بعدی رسیدگی به اتهامات متهم این پرونده در اواسط مرداد امسال برگزار خواهد شد.

دارسرایی با اشاره به اینکه متعاقب آخرین جلسه رسیدگی، رأی مقتضی و قانونی پرونده شکایت کیفری خریداران مجتمع تجاری آدینه صادر می‌شود در توضیح این مطلب که آیا برای این پرونده رأی صادر شده است یا خیر تصریح کرد: هنوز برای پرونده کیفری مجتمع تجاری آدینه رشت رأی صادر نشده است.

وی در مورد پرونده‌های حقوقی مجتمع تجاری آدینه موارد دیگری را نیز بیان داشت و در تشریح این مطلب خاطرنشان کرد: پرونده‌های حقوقی با تقدیم دادخواست از ناحیه خواهان‌ها در دادگستری رشت در حال رسیدگی است که با طی مراحل قانونی، تصمیم نهایی پیرامون آن‌ها گرفته می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
آگوست 2020
ش ی د س چ پ ج
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
تقویم شمسی
مرداد ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« تیر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱