ضرورت بررسی مجدد اعتبارنامه دلخوش جهت پاک شدن مجلس از وجود انسان‌های هتاک
جلسه استیضاح شهردار رشت لغو شد/ چه کسانی غائب بودند؟
کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
واکنش حسن کربلایی به پرونده زمین خواری دلخوش:

همه جریانات اصولگرا و ارزشی و مردمی که با اخلاص تمام به نمایندگان دوره یازدهم کمک کرده و رای داده‌اند ،بایستی از نمایندگان گیلان بخواهند نظرشان را شفاف و روشن در باره این شخص اعلان کنند.

..................... تاریخ انتشار:۱۶ خرداد ۱۳۹۹ ......................

رویداد گیلان :حسن کربلایی دبیر حزب موتلفه اسلامی گیلان در اولین واکنش خود به ابهام زمین خواری دلخوش نماینده صومعه سرا طی یادداشتی نوشت:

بنام خدا

اعتبار نامه منتخب صومعه‌سرا توسط چند نماینده دقیق و ارزشی مجلس شورای اسلامی زیر سوال رفته.

این نمایندگان با دلایلی که در اختیار دارند مدعی هستند دلخوش در یک زمینخواری بزرگ دست داشته و صلاحیت نمایندگی مردم را ندارد .

اینجانب بنابر سوابقی که از این نماینده سراغ دارم از این چند نماینده ارزشی تشکر میکنم .

دلخوش نه تنها لازم بود از سوی شورای نگهبان در دوره یازدهم رد صلاحیت شود، بلکه در دوره های قبل هم باید چنین اتفاقی می افتاد .

اگر از تلون سیاسی او صرف نظر کنیم، باید گفت اطلاعات برخی بانکهای استان و گزارشهای مردمی در صومعه‌سرا در زمینه خرید رای و یا استفاده از قدرت نمایندگی در اجحاف به مردم منطقه، برای رد صلاحیت وی کافی بود .

چند دوره است که نظارت شورای نگهبان در صومعه سرا با مجموع اطلاعاتی که دارد ، دلخوش را رد صلاحیت میکند و گاهی هیات‌های اجرایی نیز چنین نظری را داشته اند .
مهمتر اینکه در برخی دوره ها هیات نظارت شورای نگهبان در استان نیز صلاحیت او را رد کرده و نظرشان را به تهران اعلام کرده‌اند.

اکنون که به یاری خداوند ، چند نماینده شجاع و ارزشی معتقدند دلخوش صلاحیت نمایندگی ندارد و جیب خود و اطرافیانش را پر کرده است ، لازم است نمایندگان گیلان در اولین آزمون استانی خود این فرد را از رفتن به مجلس محروم کرده و اولین نمایندگانی باشند که در صحن علنی مجلس با رای شفاف و روشن به اعتبار نامه این فرد رای مثبت ندهند .

خوب است همه بدانیم که رفتار و کردار و منش دلخوش با ارزشهای والای انقلاب اسلامی سازگار نیست و نمایندگان محترم باید در ابتدای کارتکلیف خود را با وظایف انقلابی خود روشن کنند.

همه جریانات اصولگرا و ارزشی و مردمی که با اخلاص تمام به نمایندگان دوره یازدهم کمک کرده و رای داده‌اند، بایستی از نمایندگان گیلان بخواهند نظرشان را شفاف و روشن در باره این شخص اعلان کنند.

این آزمون بزرگ میتواند میزان همکاری و همراهی جریانات دلسوز و ارزشی را با نمایندگان مجلس روشن سازد و مدعیان دروغین اصولگرایی را رسوا سازد .

گیلان. کربلایی پانزدهم خرداد ۹۹

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
آگوست 2020
ش ی د س چ پ ج
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031  
تقویم شمسی
مرداد ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« تیر    
 123
۴۵۶۷۸۹۱۰
۱۱۱۲۱۳۱۴۱۵۱۶۱۷
۱۸۱۹۲۰۲۱۲۲۲۳۲۴
۲۵۲۶۲۷۲۸۲۹۳۰۳۱