ملاحظاتی درباره مستند «کودتای خزنده» بی‌بی‌سی/ پیشنهادات جایگزین منتظری برای جنگ چه بود؟
یادداشت حسین شریعتمداری درباره تخریب‌های گسترده پناهیان/ مسلمان ز جور زبانش نرست!
توطئه ای برای فراموشی نقشه آمریکا و صهیونیسم در منطقه/ بهانه‌ آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است
متهم تحت تعقیب، فرماندار شد! + جزییات
از تذکرات خلاف قانون و شرع نمایندگان مجلس تا ضرورت ورود شورای نگهبان در موضوع احراز صلاحیت!

شهردار فعلی رشت با در پیش گرفتن همان رویه ثابت قدم به دنبال عقب انداختن طرح سوال و استیضاح می‌باشد.

..................... تاریخ انتشار:۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۹ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،پس از کلید زدن طرح سوال از شهردار رشت توسط حجت جذب و منسجم شدن جبهه مخالفان، تنها ۲ عضو شورای شهر رشت یعنی آقایان اسماعیل حاجی پور و حامد عبداللهی موافق صددرصد شهردار باقی مانده بودند؛ اما عزل نزدیکان حجت جذب و فرهام زاهد و انتصابات جدید شهرداری رشت اوضاع را طور دیگری رقم زده و موجب تغییر دیدگاه و موضع برخی اعضای شورای شهر شده است.

بر همین اساس ‍شهردار رشت در احکامی جدید، مرتضی عاطفی( نیروی نزدیک به رضا رسولی) را به عنوان سرپرست سازمان ساماندهی مشاغل شهری شهرداری رشت، طیبه بینا( نیروی نزدیک به بهراد ذاکری) را به عنوان سرپرست مدیریت منطقه ۳ شهرداری و همچنین حامد بشردانش( نیروی نزدیک به سید امیرحسین علوی) را هم به عنوان سرپرست سازمان پسماندها شهرداری رشت منصوب نمود. گفته می شود مجتبی شهرستانی( نیروی نزدیک به فاطمه شیرزاد) هم به عنوان مدیر خدمات شهری شهرداری رشت منصوب گردیده است.

شهردار در این انتصابات سعی بر جلب رضایت این شورانشینان مخالف خود نموده و با در پیش گرفتن همان رویه ثابت قدم شهردار اسبق رشت به دنبال عقب انداختن طرح سوال و استیضاح می‌باشد.

بدیهی است اگر چنانچه این اعضای همیشه مخالف شورای شهر به حمایت از شهردار فعلی و عدم امضای طرح سوال و استیضاح روی آورند و به جبهه موافقان عملکرد ناصر حاج محمدی بپیوندند، افکار عمومی انتصابات مذکور را بی ارتباط با این چرخش ۱۸۰ درجه‌ای نخواهند دانست و ثابت می‌شود که دعوای این افراد با شهردار نه به خاطر مردم و شهروندان بوده و نه به خاطر توقف پیشرفت و توسعه شهر؛ بلکه صرفا به دلیل منافع شخصی خود و نزدیکان بوده است.

انتهای پیام/

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
سپتامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
تقویم شمسی
شهریور ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مرداد   مهر »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱