گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
معاون دادگستری گیلان:

معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان با اشاره به متغیر بودن قیمت در زمینه اقلام اساسی و حفاظت شخصی، گفت: نظارت کافی بر اقلام اساسی مورد نیاز مردم وجود ندارد.

..................... تاریخ انتشار:06 آوریل 2020 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،جان احمد آقایی دوشنبه در نشست مقابله با کرونا در سالن غدیر استانداری گیلان با تأکید بر لزوم بیان واقعیت‌ها، اظهار کرد: تلخ بودن برخی مطالب نباید سبب شود تا از بیان آن خودداری کنیم زیرا بیان این مطالب می‌تواند به تصمیم گیری درست کمک کند.

وی در ادامه به نبود نظارت بر کالا و اقلام اساسی مورد نیاز مردم اشاره کرد و افزود: در زمینه اقلام بهداشتی و حفاظت شخصی نیز شاهد قیمت‌های متغیر و ایجاد بازار سیاه هستیم که باید اقدامات لازم انجام شود.

معاون پیشگیری از جرم دادگستری گیلان با اشاره به موضوع بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، و با بیان اینکه خانواده‌ها در این زمینه دغدغه‌های فراوانی دارند، تصریح کرد: این تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا درست نبوده و معتقدم این اقدام به نوعی نخبه کشی محسوب می‌شود.

وی با تأکید بر اینکه بازگشایی دانشگاه‌ها برای دوره دکترا فاجعه است و عواقب آن غیر قابل جبران خواهد بود، گفت: مدارس از امکانات کافی و لازم برای محافظت از دانش آموزان برخوردار نیست لذا این تصمیم نمی‌تواند خردمندانه باشد.

برچسب ها: برچسب‌ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)