گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رئیس اداره عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی نداجا

رئیس اداره عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در رشت گفت: جشنواره مجازی عیدانه ارتش با هدف بصیرت‌افزایی کارکنان این مجموعه در فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت برگزار می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:06 آوریل 2020 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حجت‌الاسلام علی‌محمد حسن‌زاده امروز در جمع خبرنگاران از آغاز جشنواره عیدانه هفته ارتش در فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) رشت خبر داد و اظهار داشت: این جشنواره بصیرتی در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری برگزار می‌شود.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در رشت گفت: جشنواره مذکور جهت بصیرت‌افزایی کارکنان و خانواده‌های آنها و همچنین نیروهای بازنشسته این مرکز برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه این جشنواره عیدانه در محورهای سیاسی، آموزشی، هنری و قرآنی برگزار می‌شود عنوان داشت: شرکت‌کنندگان در این جشنواره با ارائه آثار خود در قالب خطاطی، ایده‌پردازی و ارائه طرح‌های علمی با موضوع جهش تولید با یکدیگر رقابت می‌کنند.

حسن‌زاده به شیوع ویروس کرونا و ضرورت تداوم برنامه‌های فرهنگی در این ایام اشاره و خاطرنشان کرد: کارکنان حوزه فرهنگی این فرماندهی با هدف افزایش آگاهی و ارتقاء توان و مهارت مخاطبان و تحکیم بنیان خانواده جشنواره عیدانه ارتش را برگزار می‌کنند.

رئیس اداره عقیدتی سیاسی فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم (ع) نداجا در رشت افزود: این جشنواره به جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در فضای مجازی برگزار می‌شود و تبلیغات میدانی آن در نقاط مختلف انجام شده است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)