گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
سخنگوی هئیت‌رئیسه مجلس خبر داد؛

سخنگوی هئیت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از دعوت دو وزیر کشور و بهداشت به همراه رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور به مجلس شورای اسلامی خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:06 آوریل 2020 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،اسدالله عباسی ، با اشاره به خروجی جلسه هئیت رئیسه مجلس شورای اسلامی با کمیسیون های مختلف اظهار کرد: در این جلسه مقرر شد از فردا کمیسیون های تخصصی فعالیت های خود را در مکان‌هایی که برای آنان تعیین شده است آغاز کنند زیرا امکان برگزاری جلسات در ساختمان اصلی کمیسیون‌ها به دلیل رعایت فاصله گذاری امکان پذیر نبوده است.

وی از دعوت دو وزیر کشور و بهداشت به مجلس شورای اسلامی خبر داد و گفت: در روز سه شنبه جلسه علنی مجلس شورای اسلامی با رعایت پروتکل های وزارت بهداشت برگزار می‌شود و دو وزیر کشور و بهداشت و رئیس سازمان برنامه و بودجه در این جلسه شرکت می‌کنند.

سخنگوی هئیت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستور عمل جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در این جلسه آخرین وضعیت شیوع کرونا در کشور، ادامه اجرایی شدن طرح فاصله گذاری اجتماعی و همچنین آخرین وضعیت اهدا بسته‌های حمایتی و معیشتی به اقشار آسیب پذیر و کارگران روز بررسی می‌شود.

عباسی با اذعان به اینکه در تلاشیم جلسات آینده مجلس را به‌صورت علنی برگزار کنیم، تصریح کرد: اگر به دلایل بهداشتی موفق نشویم جلسات را بصورت علنی برگزار کنیم در این صورت بهترین راهکار برگذاری جلسات از طریق صدا و سیما و کنفرانس تلویزیونی برگزار می‌شود که این کار امروز بصورت آزمایشی در مراکز استان‌های تبریز، شیراز، کرمان، کرمانشاه، اهواز و مشهد انجام شده است‌.

وی با تأکید بر انجام تست کرونا از نمایندگان مجلس افزود: دانشگاه‌های علوم پزشکی استان‌ها از تمام نمایندگان مجلس شورای اسلامی تست کرونا گرفته و مشکلی در این باره وجود ندارد.

سخنگوی هئیت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی با رد شایعات مطرح شده در فضای مجازی در خصوص وضعیت جسمانی دکتر لاریجانی گفت: اعضای هئیت‌رئیسه هر روزه با آقای لاریجانی در ارتباط بوده و وضعیت جسمانی ایشان رو به بهبودی است.

انتهای پیام/فارس

برچسب ها: برچسب‌ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)