گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رئیس دانشگاه گیلان:

رئیس دانشگاه گیلان با اشاره به ایجاد تحول در نظام آموزشی با شیوع ویروس کرونا، گفت: آموزش های مجازی باید ادامه دار باشد.

..................... تاریخ انتشار:06 آوریل 2020 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،احمد رضی ظهر دوشنبه در نشست ستاد مقابله با کرونا گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان، اظهار کرد: در حال حاضر بازگشایی و آغاز بکار دوباره دانشگاه‌ها یکی از موارد مهمی است که باید به آن توجه شود.

وی با اشاره به آغاز حضور دانشجویان دوره دکترا از ۳۰ فروردین و با بیان اینکه این مصوبه شامل دانشگاه‌ها گیلان، آزاد اسلامی و علوم پزشکی می‌شود، گفت: با توجه به آماده نبودن جو روانی جامعه و همچنین لزوم ارائه خدمات خوابگاهی و سلف سرویس حضور دانشجویان خارجی دوره دکترا این مراکز به بعد از دوران کنترل کامل کرونا موکول شده است.

رئیس دانشگاه گیلان در ادامه با بیان اینکه با شیوع ویروس کرونا تحولی در نظام آموزشی ایجاد شده است، افزود: ارائه آموزش‌ها به صورت الکترونیکی از تحولات بخش آموزشی در این دوران برای مدارس و دانشگاه‌ها بوده که باید به بهترین شکل از آن استفاده شود.

وی به گندزدایی و ضدعفونی کردن محیط دانشگاه همگام با بازگشایی این مراکز اشاره و تصریح کرد: این اقدام در زمان حضور دانشجویان به صورت مستمر اجرا خواهد شد.

رضی تأکید کرد: با توجه به هزینه بالای اینترنت برای دانشجویان بای تمهیدات لازم برای تهیه و اهدا بسته‌های ارزان قیمت اینترنتی به دانشجویان اتخاذ شود.

برچسب ها: برچسب‌ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)