گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
فرمانده حوزه بسیج ۴ شهری سپاه رشت:

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۴ شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت از توزیع ۱۵۰۰ عدد ضدعفونی کننده بین مردم مناطق محروم در کنار تب سنجی ۵۰۰ خانوار خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:25 مارس 2020 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،میثاق مهدی زاده امروز در گفت‌و‌گویی با تبریک سال نو اظهار کرد: سپاه با ید قدرتمند بسیج از ابتدای شیوع کرونا در میدان نبرد حاضر شده و همچنان نیز به ارایه خدمات به مردم مشغول است.

وی با بیان اینکه بسیج و سپاه به جنگ کووید ۱۹ رفته، افزود: ضد عفونی معابر عمومی، ادارات، نانوایی ها و سایر مجامع عمومی از جمله اقدامات بسیجیان در روزهای نخست مقابله با کرونا بود.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۴ شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به تجهیز مردم و کادر درمانی به ملزومات بهداشت فردی، گفت: بسیجیان با تولید ماسک های بهداشتی نیاز مبرم کادر درمانی و مردم را به این نوع از اقلام بهداشتی تا حدودی تامین کرده اند.

مهدی زاده با اشاره به تلاش سپاه و‌ بسیج برای تهیه و توزیع سایر اقلام بهداشتی در بین مردم، افزود: تاکنون ۱۵۰۰ عدد مایع و ژل ضد عفونی کننده بین مردم توزیع شده است.

وی با حائز اهمیت برشمردن بهداشت خانوار از جمله حاشیه شهرها، گفت: تنها در سه محله حمیدیان، معلولین و پاره بجار ۷۰۰ مایع ضد عفونی کننده توسط هشت تیم دو نفره توزیع شده است.

فرمانده حوزه مقاومت بسیج ۴ شهری سپاه ناحیه مرکزی رشت با اشاره به آغاز طرح تب سنجی در سطح شهر توسط سپاه و بسیج گفت: با توجه به آغاز طرح تب سنجی طی دو روز اخیر، ۵۰۰ خانوار تب سنجی شده اند و در صورت افزایش دستگاه تب سنج، افراد بیشتری تب سنجی خواهند شد.

مهدی زاده با بیان اینکه تب سنجی از شهروندان ادامه دارد، افزود: در فرایند تب سنجی دو روز اخیر بیمار مشکوکی دیده نشده و ارجاعی نیز نداشته ایم.

انتهای پیام/

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)