کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان:

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان، گفت: بسته های حمایتی بین افرادی که به واسطه بیماری کرونت شغل خود را از دست داده اند توزیع می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:16 مارس 2020 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،احمد ابراهیمی، مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان، در حاشیه بسته بندی و بارگیری بسته های حمایتی و اقلام معیشتی برای خانوارهای نیازمند در گفت و گویی اظهار کرد: بسته های حمایتی در سطح شهر رشت و دو ناحیه بندرانزلی و خمام در بین افرادی که به واسطه بیماری کرونا شغل خود را از دست داده اند توزیع می‌شود.

وی افزود: با توجه به فرا رسیدن سال نو بیش از ۲هزار بسته حمایتی تقدیم خانواده ها می شود.

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان با تأکید بر اینکه انتظار داریم افراد خیر و نیکوکار استان در این امر خیر و خداپسندانه به کمک ما بیایند گفت: با کمک این عزیزان این بسته‌ها را تا پایان رفع گرفتاری ها توزیع خواهیم کرد.

ابراهیمی افزود: امید داریم هر چه زودتر این‌ مشکل از جامعه حذف شود.

سرهنگ جمشید اصحابی، فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت در حاشیه تهیه و بسته‌بندی اقلام معیشتی توسط سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان در گفت و گویی با بیان اینکه در راستای کمک به همشهریانی که در روزهای بحران کرونا آسیب دیدند ۲هزار و ۱۰۰بسته حمایتی تهیه شده است.

وی اظهار کرد: با شناسایی افرادی که دچار مشکل شدند این بسته‌ها از فردا و از طریق پایگاه بسیج به جامعه هدف شناسایی شده اهدا می‌شود./۸ دی

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)