گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مدیر عامل آب منطقه‌ای گیلان خبر داد:

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با اشاره به آبگیری یک میلیارد و ۲۲ میلیون متر مکعبی سد سفید رود، افزود: بخشی از آب رودخانه سفید رود در شبکه‌ های آبیاری سفید رود جاری می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :مهندس وحید خرمی در این باره اظهار کرد: با توجه به بارش‌های اخیر و دبی ورودی مناسب از حوضه آبریز به مخزن سد سفیدرود و به منظور کنترل سیلاب‌های احتمالی و همچنین پایش مخزن سد و استفاده بهینه از شرایط موجود جهت تأمین نیاز زیست محیطی و شیلات؛ بخشی از آب رودخانه سفیدرود در شبکه‌های آبیاری سفیدرود جاری می‌شود.

وی افزود: با هدف انجام مقدمات کشاورزی و آبگیری آب بندان های محدوده شبکه، در کانال چپ سنگر به میزان ۱۰ و کانال راست ۵ مترمکعب بر ثانیه آب رودخانه سفیدرود در شبکه‌های آبیاری سفیدرود انتقال می‌یابد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان میزان ورودی به مخزن سد سفید رود را در ۲۵ اسفند ماه، ۲۲۷ متر مکعب بر ثانیه عنوان کرد و گفت: در حال حاضر خروجی سد ۱۵۵ متر مکعب بر ثانیه است.

خرمی از افزایش ۲۶ درصدی حجم مخزن سد سفید رود نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و بیان کرد: این حجم در مدت مشابه سال گذشته ۸۱۱ میلیون متر مکعب بوده است.

وی در ادامه با اشاره به آبگیری یک میلیارد و ۲۲ میلیون متر مکعبی سد سفید رود، افزود: بخشی از آب رودخانه سفیدرود در شبکه‌های آبیاری سفیدرود جاری می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)