کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
مدیر عامل آب منطقه‌ای گیلان خبر داد:

مدیرعامل آب منطقه ای گیلان با اشاره به آبگیری یک میلیارد و ۲۲ میلیون متر مکعبی سد سفید رود، افزود: بخشی از آب رودخانه سفید رود در شبکه‌ های آبیاری سفید رود جاری می‌شود.

..................... تاریخ انتشار:16 مارس 2020 ......................

رویداد گیلان :مهندس وحید خرمی در این باره اظهار کرد: با توجه به بارش‌های اخیر و دبی ورودی مناسب از حوضه آبریز به مخزن سد سفیدرود و به منظور کنترل سیلاب‌های احتمالی و همچنین پایش مخزن سد و استفاده بهینه از شرایط موجود جهت تأمین نیاز زیست محیطی و شیلات؛ بخشی از آب رودخانه سفیدرود در شبکه‌های آبیاری سفیدرود جاری می‌شود.

وی افزود: با هدف انجام مقدمات کشاورزی و آبگیری آب بندان های محدوده شبکه، در کانال چپ سنگر به میزان ۱۰ و کانال راست ۵ مترمکعب بر ثانیه آب رودخانه سفیدرود در شبکه‌های آبیاری سفیدرود انتقال می‌یابد.

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گیلان میزان ورودی به مخزن سد سفید رود را در ۲۵ اسفند ماه، ۲۲۷ متر مکعب بر ثانیه عنوان کرد و گفت: در حال حاضر خروجی سد ۱۵۵ متر مکعب بر ثانیه است.

خرمی از افزایش ۲۶ درصدی حجم مخزن سد سفید رود نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد و بیان کرد: این حجم در مدت مشابه سال گذشته ۸۱۱ میلیون متر مکعب بوده است.

وی در ادامه با اشاره به آبگیری یک میلیارد و ۲۲ میلیون متر مکعبی سد سفید رود، افزود: بخشی از آب رودخانه سفیدرود در شبکه‌های آبیاری سفیدرود جاری می‌شود.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)