گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک‌خان

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک‌خان نیروی زمینی سپاه گفت: تاکنون ۱۶۵ پزشکیار و بهیار تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک سپاه به بیمارستان‌های متعلق به علوم پزشکی گیلان اعزام شدند و همچون گذشته کنار کادر درمانی گیلان خواهیم بود.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سردار حسین مصطفی‌پور امروز در حاشیه اعزام نیروی‌های امدادی به دانشگاه علوم پزشکی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به وضعیت پیش آمده در استان گیلان و کمبود پرستار و پزشک مقرر شد که پزشکیاران تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان سپاه برای کمک به کادر درمانی گیلان بروند.

فرمانده تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک‌خان نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه در مرحله قبل ۳۰ پزشکیار به دانشگاه علوم پزشکی گیلان فرستاده شدند افزود: ۳۵ پزشکیار نیز به بیمارستان تأمین اجتماعی استان گیلان اعزام شدند و این کمک‌ها تا ریشه‌کنی این ویروس ادامه دارد و ما همچون گذشته در کنار مردم و پرستاران و پزشکان هستیم.

سردار مصطفی‌پور با بیان اینکه کنترل بیماری کرونا نیازمند همکاری میان مسئولان و مردم است بیان کرد: تاکنون ۱۶۵ پزشکیار و بهیار تیپ نیروی مخصوص میرزاکوچک سپاه به بیمارستان‌های متعلق به علوم پزشکی گیلان اعزام شدند و همچون گذشته کنار کادر درمانی گیلان خواهیم بود.

وی از اعزام گروهی از پزشکیاران تیپ نیروی مخصوص میرزا کوچک خان سپاه به دانشگاه علوم پزشکی گیلان خبر داد و گفت: هم‌اکنون ۱۰۰ پزشکیار در بیمارستان‌های سراسر استان گیلان از جمله رسول اکرم(ص) رشت، انصاری رودسر، امینی لنگرود و پیروز لاهیجان به مردم خدمات بهداشتی و درمانی ارائه می‌دهند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)