کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان

رویداد گیلان :حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه ثبت رکورد مصرف روزانه ۳۲ میلیون مترمکعب گاز در گیلان، گفت: با برنامه ریزی‌های به عمل آمده، مصرف گاز طبیعی در استان در روز ۱۳ اسفند امسال بار دیگر رکورد زد و توانستیم بیش از ۳۲ میلیون مترمکعب گاز به بخش‌های مختلف مصرف در […]

..................... تاریخ انتشار:16 مارس 2020 ......................

رویداد گیلان :حسین اکبر، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه ثبت رکورد مصرف روزانه ۳۲ میلیون مترمکعب گاز در گیلان، گفت: با برنامه ریزی‌های به عمل آمده، مصرف گاز طبیعی در استان در روز ۱۳ اسفند امسال بار دیگر رکورد زد و توانستیم بیش از ۳۲ میلیون مترمکعب گاز به بخش‌های مختلف مصرف در استان تحویل دهیم.

او افزود: به علت کاهش ۶ درصدی دمای هوای استان گیلان نسبت به مدت مشابه سال گذشته، مصرف گاز با ۱۳.۱ درصد افزایش به حدود ۱.۸ میلیارد مترمکعب رسید.

مدیرعامل شرکت گاز گیلان اظهار داشت: مصرف خانگی با ۶۱ درصد بیشترین سهم را از مصرف گاز در فصل زمستان به خود اختصاص داده و پس از آن حوزه‌های صنعتی و تجاری با ۱۸ درصد، نیروگاهی با ۱۶ درصد و حمل و نقل با ۵ درصد در رده‌های بعدی قرار دارند.

اکبر تصریح کرد: شرکت گاز استان گیلان اقدامات لازم را برای تامین پایدار جریان گاز مشترکین به ویژه مشترکین خانگی در زمستان امسال به انجام رساند و یک بار دیگر توانست با خدمت رسانی شایسته به مردم و مشترکین عزیز و پایداری جریان گاز بخصوص در بارش برف سنگین امسال، از این آزمون سخت سربلند بیرون آید.

او ضمن قدردانی از همراهی همه گیلانیان به جهت صرفه جویی مصرف گاز طبیعی در فصل زمستان، از همه مشترکین درخواست کرد: با رعایت مصرف بهینه و ایمن گاز طبیعی روز‌های سرد باقیمانده را نیز با امنیت و آرامش سپری کنند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)