گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رئیس کارگروه تولید، توزیع و نظارت ستاد مقابله با کرونا در گیلان:

رئیس کارگروه تولید، توزیع و نظارت ستاد مقابله با کرونا در گیلان گفت: مردم نگران پیامک‌های دریافتی از بانک‌ها مبنی بر دیرکرد اقساط تسهیلات شان نباشند.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ، آرش فرزام صفت، رئیس کارگروه تولید، توزیع و نظارت ستاد مقابله با کرونا در گیلان در گفتگوی خبری شبکه باران با اشاره به امهال اقساط تسهیلات بانکی گفت: بانک‌ها تا پایان فروردین سال ۹۹ از صدور هرگونه اخطاریه، اجراییه و به مزایده گذاشتن املاک خودداری می‌کنند.

او افزود: مردم نگران پیامک‌های دریافتی از سامانه هوشمند بانک‌ها مبنی بر دیرکرد اقساط تسهیلات شان نباشند.

رئیس کارگروه تولید، توزیع و نظارت ستاد مقابله با کرونا در گیلان از فعالیت ۱۵ واحد تولید کالا‌های بهداشتی در این استان خبر داد و اظهار داشت: این واحد‌ها محلول و ژل‌های ضدعفونی، پد‌های الکلی و ماسک تولید می‌کنند.

فرزام صفت خاطرنشان کرد: پیش از این ۴ واحد تولید مواد ضدعفونی کننده و ماسک در گیلان فعال بود که با شیوع ویروس کرونا تعداد این واحد‌ها به ۱۵ واحد افزایش یافته است.

او افزود: روزانه ۲۰۰ هزار قوطی محلول و ژل ضدعفونی کننده، ۵۰۰ هزار پد الکلی و ۵۰ هزار عدد ماسک در گیلان تولید می‌شود.

رئیس کارگروه تولید، توزیع و نظارت ستاد مقابله با کرونا در گیلان با اشاره فعالیت یک کارخانه تولید الکل در لوشان با ظرفیت تولید روزانه حدود ۲۰ تن تصریح کرد: کمبود روزانه ۵ تا ۱۰ تن الکل در گیلان نیز با راه اندازی سامانه سراسری و ثبت درخواست واحد‌های تولیدی از استان‌های دیگر تامین شده است.

منبع: تسنیم

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)