گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
هواشناسی گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

اداره‌کل هواشناسی استان گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هوای استان گیلان از عصر امروز(دوشنبه ۲۶ اسفند) بارانی همراه با وزش باد(موقتی شدید) و کاهش دمای ۶ تا ۱۲ درجه‌ای همراه است.

..................... تاریخ انتشار:۲۶ اسفند ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :اداره‌کل هواشناسی استان گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هوای استان گیلان از عصر امروز(دوشنبه ۲۶ اسفند) بارانی همراه با وزش باد(موقتی شدید) و کاهش دمای ۶ تا ۱۲ درجه‌ای همراه است.

در این اطلاعیه آمده است: وضعیت جوی استان گیلان تا روز پنجشنبه(۲۹ اسفند) ادامه خواهد داشت و در این مدت احتمال آبگرفتگی، مه آلود بودن هوا و لغزندگی جاده‌ها، برف در ارتفاعات بالادست و احتمال اختلال در تردد محورهای کوهستانی وجود دارد.

هواشناسی گیلان همچنین مطرح کرد: بخش‌های مختلف کشاورزی، نظیر باغداران، گلخانه‌داران، مرغ‌داری‌ها، پرورش دهندگان ماهی و … تمهیدات لازم را بعمل آورند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: بخش‌های مختلف اجرایی استان نظیر مدیریت بحران، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی، شرکت‌های آب و برق، راه و شهرسازی، سازمان آتش نشانی، فرودگاه، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان بنادر و دریانوردی، مدیریت حمل و نقل، پلیس راه راهور، نیروهای نظامی و انتظامی و… با توجه به این اطلاعیه، توصیه‌های کارشناسی صادر نموده و برنامه ریزی‌های لازم را بعمل آورند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)