کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
هواشناسی گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

اداره‌کل هواشناسی استان گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هوای استان گیلان از عصر امروز(دوشنبه ۲۶ اسفند) بارانی همراه با وزش باد(موقتی شدید) و کاهش دمای ۶ تا ۱۲ درجه‌ای همراه است.

..................... تاریخ انتشار:16 مارس 2020 ......................

رویداد گیلان :اداره‌کل هواشناسی استان گیلان با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد: هوای استان گیلان از عصر امروز(دوشنبه ۲۶ اسفند) بارانی همراه با وزش باد(موقتی شدید) و کاهش دمای ۶ تا ۱۲ درجه‌ای همراه است.

در این اطلاعیه آمده است: وضعیت جوی استان گیلان تا روز پنجشنبه(۲۹ اسفند) ادامه خواهد داشت و در این مدت احتمال آبگرفتگی، مه آلود بودن هوا و لغزندگی جاده‌ها، برف در ارتفاعات بالادست و احتمال اختلال در تردد محورهای کوهستانی وجود دارد.

هواشناسی گیلان همچنین مطرح کرد: بخش‌های مختلف کشاورزی، نظیر باغداران، گلخانه‌داران، مرغ‌داری‌ها، پرورش دهندگان ماهی و … تمهیدات لازم را بعمل آورند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: بخش‌های مختلف اجرایی استان نظیر مدیریت بحران، فرمانداری‌ها، شهرداری‌ها، جهاد کشاورزی و منابع طبیعی، شرکت‌های آب و برق، راه و شهرسازی، سازمان آتش نشانی، فرودگاه، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای، سازمان بنادر و دریانوردی، مدیریت حمل و نقل، پلیس راه راهور، نیروهای نظامی و انتظامی و… با توجه به این اطلاعیه، توصیه‌های کارشناسی صادر نموده و برنامه ریزی‌های لازم را بعمل آورند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)