گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان گیلان

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان گیلان گفت: مدیران جهادی، کارآمد و مجلس قوی می‌تواند این فضای ملتهب را به فضای امن اقتصادی تبدیل کند و این به انتخاب درست مردم بستگی دارد.

..................... تاریخ انتشار:۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،حجت‌الاسلام‌ والمسلمین غلامحسن تسخیری پیش از ظهر امروز در جلسه هم‌اندیشی اصحاب رسانه با موضوع نقش رسانه‌ها در انتخابات اظهار داشت: امروز استکبار جهانی بیشترین سوءاستفاده را از ابزار رسانه دارد و به‌شدت فعالیت می‌کند تا حق نمایان نشود و حقیقت برای مردم جلوه پیدا نکند و بزرگترین ابزارشان نیز در این مسیر رسانه است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان گیلان با بیان اینکه متاسفانه امروز برخی رسانه‌های جبهه حق عملکرد قوی ندارند و حتی مظلوم واقع شدند افزود: رسانه‌های جبهه حق باید فعال‌تر و قوی‌تر از گذشته در برابر رسانه‌های مستکبر عالم قد علم کند.

وی با اشاره به نقش رسانه‌ها در عرصه‌های مختلف گفت: ما در برابر مستکبران به پیروزی‌های زیادی در عرصه‌های نظامی، فرهنگی و سیاسی رسیدیم و امروز در عرصه اقتصادی نیز باید با دشمنان مقابله کنیم و در این مسیر اگر عملکرد رسانه‌های جبهه حق دقیق و معتبر باشد حق و حقیقت برای جامعه آشکار می‌شود در غیر این صورت دشمن با دروغ‌پردازی‌های خود حقیقت را وارونه جلوه می‌دهد.

تسخیری سلاح تبلیغات را برنده‌تر از سلاح جنگی دانست و خاطرنشان کرد: زمانی‌که پایگاه عین‌الاسد آمریکا توسط سپاه پاسداران مورد اصابت قرار گرفت، دشمن اجازه ورود رسانه به آن منطقه را نداد چون می‌دانست که در صورت ورود رسانه به این فضا روند فروپاشی آمریکا زودتر اتفاق می‌افتاد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان گیلان با بیان اینکه دشمن همواره تجمعات مختلف علیه انقلاب و نظام را بزرگ جلوه می‌دهد اظهار داشت: اقدام به‌موقع، عملکرد درست و اتحاد رسانه‌های انقلابی، دشمن را در جهان ذلیل می‌کند چون رسانه یک پایگاه مهم برای جبهه حق و باطل است و ما باید پایگاه رسانه‌های انقلابی خود را زنده و پویاتر کنیم.

وی با اشاره به تلاش‌های رسانه‌های استکبار افزود: رسانه‌های استکبار تلاش می‌کنند تا حضور مردم در عرصه‌های مختلف مهم را کم‌رنگ جلوه داده و مردم در رویدادهای مهمی همچون راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن، تشییع پیکر مطهر حاج قاسم سلیمانی و پای صندوق‌های رأی حضور پیدا نکنند اما طرح‌های دشمن شکست خورده است.

تسخیری خاطرنشان کرد: به‌کوری چشم دشمنان، این ملت به احترام نظام اسلامی و به برکت خون شهدای جبهه مقاومت و سردار شهید سپهبد سلیمانی و به فرمان رهبر انقلاب حماسه دیگری در دوم اسفندماه خلق می‌کنند و دوم اسفندماه یوم‌الله دیگری خواهد بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه قدس گیلان با اشاره به فرامین رهبر انقلاب و نقش برجسته ایشان در موفقیت‌های نظام اسلامی تصریح کرد: دشمن خود اعتراف کرده است که “ما سال‌ها تلاش می‌کنیم که بین ملت ایران و نظام فاصله ایجاد کنیم اما رهبر ایران با یک سخنرانی تمام توطئه‌های ما را خنثی می‌کند.”

تسخیری حضور گسترده در انتخابات را تکلیف دینی و شرعی همگان دانست و بیان کرد: مردم باید حضور در انتخابات را بر خود واجب و لازم بدانند و برای رأی خود احترام قائل شوند و فریب افراد فریبکار را نخورند و عاقلانه و با سنجش معیار و ملاک‌ها فرد اصلح را انتخاب کنند زیرا مجلس قوی با انتخاب درست مردم شکل می‌گیرد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه استان گیلان با بیان اینکه گلایه‌ها و مطالبات مردم کاملاً به‌حق است افزود: یکی از دلایل در مضیقه بودن مردم در بُعد معیشت، بی‌تدبیری برخی مسئولان نظام است اما مدیران جهادی، کارآمد و مجلس قوی می‌تواند این فضای ملتهب را به فضای امن اقتصادی تبدیل کنند و این نیز به انتخاب درست و دقیق مردم بستگی دارد.

تسخیری با تاکید بر اینکه باید با حضور در انتخابات در برابر تمام‌ زیاده‌خواهی‌های مستکبران‌ عالم و آمریکا ایستادگی کنیم خاطرنشان کرد: در حال حاضر تبلیغ برای حضور حداکثری آحاد مردم در پای صندوق‌های رأی از مهم‌ترین وظایف اصحاب رسانه‌ است البته القاء یأس و ناامیدی نیز یکی از حربه‌های دشمن برای عدم حضور مردم در انتخابات است.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)