گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
کاندیدای مجلس در آستارا:

کاندیدای یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان آستارا انفعال در مقابل دولت و تعامل بیش از حد سیاسی را از مهم‌ترین ضعف‌های مجلس دهم دانست و گفت: برخی از نمایندگان مجلس با حمایت دولت وارد خانه ملت شده بودند، به‌همین‌دلیل نظارت دقیق و کافی روی عملکرد دولت صورت نگرفت.

..................... تاریخ انتشار:۳۰ بهمن ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،ولی داداشی معروف به حامد نامزد یازدهمین دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابی شهرستان آستارا است که با شعار تداوم خدمت جهت راه‌یابی به مجلس یازدهم در غربی‌ترین نقطه از استان گیلان اعلام آمادگی کرده است.

تدریس در دانشگاه شهید بهشتی تهران، رئیس مجمع نمایندگان گیلان، نائب‌رئیس اول، دبیر اول و سخنگوی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس، رئیس کمیته سیاسی مجلس، رئیس کمیته حقوقی کمیسیون اصل ۹۰ مجلس و عضو شورای حل اختلاف شوراهای شهر و روستا از جمله سوابق اجرایی ولی داداشی است.

کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه انفعال در مقابل دولت و تعامل بیش از حدمعمول سیاسی از مهم‌ترین ضعف‌های مجلس دهم است، اظهار کرد: ازآن‌جایی‌که برخی از نمایندگان مجلس با حمایت دولت وارد خانه ملت شده بودند، به‌همین‌دلیل نظارت دقیق و کافی روی عملکرد دولت صورت نگرفت.

ولی داداشی با تأکید بر اینکه باید دولت را برای استفاده از ظرفیت کشورهای منافع‌المشترک تشویق و ترغیب کرد، افزود: در آمریکای لاتین، اروپا و خاورمیانه کشورهای مشترک‌المنافع زیادی وجود دارند که می‌توان از ظرفیت اقتصادی و سیاسی آن‌ها در راستای پیشبرد اهداف کشور استفاده کرد که متأسفانه این امر در دولت فعلی صورت نگرفت و مجلس دهم نیز هیچ فشاری برای تحقق آن وارد نکرد و تمام توان دولت روی کشورهای اروپایی که معاند نظام و انقلاب اسلامی هستند معطوف شد.

وی همچنین به نیروهای انقلابی کشور توصیه کرد تا با حفظ وحدت و قبول یک‌پارچگی سیاسی از ایجاد تفرقه و شکاف بین احزابی که مدافع نظام و انقلاب اسلامی هستند خودداری کنند، چراکه مردم از تفرقه آسیب می‌بینند و آسیب ناشی از تفرقه به نفع هیچ کس نیست.

کاندیدای مجلس در آستارا با بیان اینکه با قانون‌گذاری، تسهیل حوزه اجرایی و نظارت بیشتر بر دولت می‌توان شعار سال مطرح‌شده از سوی مقام معظم رهبری را عملیاتی کرد، گفت: یکی از فرامین مقام معظم رهبری، قانون‌مداری است که در قوانین مجلس برای رفع موانع تولید، توسعه کشور و اشتغال‌زایی پیش‌بینی‌های لازم صورت گرفته است، به‌همین‌دلیل از مجلس یازدهم انتظار داریم نظارت‌های خود را جهت تحقق منویات مقام معظم رهبری و اجرای قوانین موجود بیشتر و دقیق‌تر کند.

داداشی همچنین با اشاره به علاقه مندی برای حضور در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس بیان کرد: عضویت نمایندگان مجلس در کمیسیون‌ها براساس تخصص بوده و تخصص بنده بیشتر به کار قضایی مربوط است و حضور بنده در کمیسیون اصل ۹۰ مجلس می‌تواند برای توسعه و پیشرفت کشور تأثیرگذار باشد.

برچسب ها: برچسب‌ها
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)