گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
دبیر تشکیلات نیروهای انقلاب رودبار:

دبیر تشکیلات نیروهای انقلاب رودبار نوشت: شورای ائتلاف استان اقلاً در شهرستان رودبار شورای اختلاف است نه شورای ائتلاف!

..................... تاریخ انتشار:۲۰ بهمن ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،غلامرضا دولتی دبیر تشکیلات نیروهای انقلابی شهرستان رودبار در واکنش به انحلال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب رودبار توسط شورای استان طی یادداشتی نوشت:

متاسفانه شورای ائتلاف استان با اتخاذ رویکرد نامناسب و بگو مگوهای اختلاف برانگیز همچنان بر طبل اختلاف می کوبد و به جای آنکه مراتب اداری را به صورت رسمی به شورای شهرستان ابلاغ کند از طریق رسانه ها و اغوای افکار عمومی اقدام به تشدید اختلافات می کند می توان این موضوع را نشانه عدم پختگی و علاقه آنان به کل کل های غیر ضرور دانست شورای ائتلاف استان اقلاً در شهرستان رودبار شورای اختلاف است نه شورای ائتلاف.

آنچه به عنوان نظرسنجی مورد استناد شورای
شورای موسوم به ائتلاف استان قرار گرفته کاملاً خلاف واقع است این نظرسنجی آقای دکتر ارجمندی را در رتبه اول همه کاندیداهای شهرستان نشان می دهد که به وضوح نادرستی و غلط بودن تصمیم استان را نشان می دهد.

به نظر می رسد برخی از دوستان گرفتار شکل و فرمهای نامناسب خودساخته شدند که آنان را از واقعیتهای میدانی دور می کند.

اعضای شورای نیروهای انقلاب شهرستان رودبار سال ها تجربه و آبروی خود را در مسیر انقلاب و اهداف آن قرار داده‌اند و حاضر نیستند جمعی محدود بدور از واقعیات شهرستان رودبار در جلسات مرکز استان برای شهرستان تعیین تکلیف کند.

شورای به اصطلاح ائتلاف استان به دوگانه رشت-رودبار دامن زدند قطعاً اولین متضرر این دوگانه کاندیدای مورد حمایت رشت است.

جمع نیروهای انقلابی رودبار با اجازه سخنگوی محترم ائتلاف استان فعالیت سیاسی و انقلابی خود را شروع نکردند که با مصاحبه ایشان این فعالیت را قطع کنند.

به امید خدا با قوت و قاطعیت و قدرت بیش از پیش تحت عنوان “نیروهای انقلابی شهرستان رودبار” به فعالیت های خود ادامه داده و از همه نیروهای انقلابی شهرستان وسیع رودبار می خواهد با پرهیز ار ختلاف و ضمن احترام به همه کاندیداهای محترم از گزینه منتخب بدنه نیروهای انقلابی شهرستان جناب آقای کربلایی حسینی حمایت نمایند‌.

با آرزوی موفقیت

غلامرضا دولتی دبیر تشکیلات نیروهای انقلابی شهرستان رودبار

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)