گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
سخنگوی شورای ائتلاف گیلان:

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب استان گیلان از انحلال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رودبار به دلیل خروج از دستورالعمل این ائتلاف و عدم توجه به نظرسنجی مردمی خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۱۹ بهمن ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،سیاوش آقاجانی اظهار کرد: شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رودبار به دلیل خروج از دستورالعمل‌های این ائتلاف منحل شده است.

وی نادیده گرفتن مبنای نظرسنجی در عامه مردم آن حوزه را یکی از علل انحلال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی شهرستان رودبار دانست و افزود: اعضای شانا این شهرستان گزینه‌ای متفاوت با نتیجه نظرسنجی بین سه نامزد مورد تایید مجمع نیروهای انقلابی همان شهرستان را اعلام کرده است.

سخنگوی شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی گیلان جلوگیری از تشدید اختلاف و سردرگمی مردم حوزه انتخابیه رودبار را علت انحلال شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی این حوزه انتخابیه پس از خروج از دستورالعمل دانست و گفت: بدیهی است هرگونه فعالیت و بیانیه مجدد آن افراد با عنوان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب اسلامی مردود و قابل پیگرد قانونی است.

آقاجانی با بیان اینکه دو نامزد مورد تایید شانا برخلاف میثاق‌نامه قصد کناره‌گیری به نفع کاظم ارجمندی (نامزد نهایی شورای ائتلاف در حوزه انتخابیه رودبار) را ندارند، تصریح کرد: شایسته است دست‌کم در جهت همگرایی و هم‌افزایی با نامزد نهایی شورای ائتلاف تلاش نمایند و اعضای ستاد خود را از هرگونه تلاش در جهت تخریب یکدیگر بر حذر دارند.

انتهای پیام/فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)