گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان خبر داد؛

به گفته رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه قدس گیلان تعداد ۴۲ نانوایی در رشت و مابقی نانوایی‌ها در شهرستان‌های رودبار، صومعه‌سرا، لاهیجان، رودسر، رضوانشهر، فومن و آستانه‌اشرفیه در روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه نان صلواتی بین مردم گیلان توزیع می‌کنند.

..................... تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،رحمت صاحب در گفت‌وگویی  از حرکت خودجوش مردم و اصناف گیلان در تجلیل مقام شهدای مقاومت اظهار کرد: تعدادی واحد صنفی نانوایی به‌صورت خودجوش در عصر روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه به پخت و توزیع نان صلواتی مشغول می‌شود.

وی با بیان اینکه نانوایی‌هایی که در روز پنجشنبه نان صلواتی توزیع می‌کنند ۱۱۰ واحد در گیلان هستند، گفت: تعداد این نانواهای ولایی که به مناسبت شهادت سردار دل‌ها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی نان صلواتی بین مردم توزیع می‌کنند هم چنان در حال افزایش است.

رئیس سازمان بسیج اصناف و بازاریان سپاه قدس گیلان با بیان اینکه این اقدام خداپسندانه در تجلیل گوشه‌ای از رشادت‌های شهدای مقاومت انجام می‌گیرد، افزود: تعداد ۴۲ نانوایی در رشت و مابقی نانوایی‌ها در شهرستان‌های رودبار، صومعه‌سرا، لاهیجان، رودسر، رضوانشهر، فومن و آستانه‌اشرفیه برای این نذر پربرکت اقدام خواهند کرد و در روز پنجشنبه ۱۹ دی‌ماه نان صلواتی بین مردم گیلان توزیع می‌کنند./فارس

 

 

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)