گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :فرهاد دلق پوش پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان در سالن اجتماعات استانداری با بیان اینکه این استان در حوزه صنعت استانی نوپا است، اظهار کرد: استان گیلان در تعداد پرداخت تسهیلات در جایگاه دهم و در میزان مبلغ پرداختی نیز در رتبه دوازدهم کشوری قرار دارد. رئیس […]

..................... تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :فرهاد دلق پوش پیش از ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان در سالن اجتماعات استانداری با بیان اینکه این استان در حوزه صنعت استانی نوپا است، اظهار کرد: استان گیلان در تعداد پرداخت تسهیلات در جایگاه دهم و در میزان مبلغ پرداختی نیز در رتبه دوازدهم کشوری قرار دارد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه تا امروز بیش از ۵۴ درصد تسهیلات جذب شده است، گفت: در دو بخش رونق تولید و رفع موانع تولید نیز ۱۴ هزار و ۴۶۹ میلیارد ریال در قالب ۲۷۲ فقره پرونده تسهیلات پرداخت شده است.

وی با اشاره اینکه در مجموع در سه بخش رونق تولید، اشتغال و تبصره ۱۸ قانون بودجه به ۵۳ واحد تولیدی دو هزار و ۴۱۷ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است، افزود: بر این اساس در بخش تولید به ۵۳ واحد تولیدی ۵۶۶ هزار و پنج میلیارد ریال، در بخش تبصره ۱۸ قانون بودجه به شش واحد مبلغ ۱۰۴ هزار و پنج میلیارد ریال تسهیلات پرداخت شده است.

دلق پوش با تاکید بر اینکه مبالغ پرداختی از محل رونق تولید برای بسیار حائز اهمیت است، افزود: مجموع تسهیلات مستقیم، انتقالی و رونق تولید برای استان گیلان ۶ میلیارد و ۵۱۸ میلیون ریال است.

وی با اشاره به نقش بانک‌های خصوصی بیان کرد: بخش حقوقی این بانک‌ها در گیلان مستقر نیست که سبب ایجاد مشکلاتی می‌شود و انتظار می‌رود بانک‌هایی خصوصی در حوزه رونق تولید حضور جدی تری داشته باشند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)