گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان در سالن اجتماعات استانداری ضمن تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران در ترور شهید سپهبد سردار «قاسم سلیمانی» درباره نقش بخش خصوصی در تولید رونق اقتصادی، اظهار کرد: دستیابی به رونق اقتصادی و سرعت بخشیدن به رونق تولید و اشتغال تحت تأثیر […]

..................... تاریخ انتشار:۱۸ دی ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :ارسلان زارع ظهر چهارشنبه در جلسه کارگروه رفع موانع تولید گیلان در سالن اجتماعات استانداری ضمن تقدیر از پاسخ کوبنده سپاه پاسداران در ترور شهید سپهبد سردار «قاسم سلیمانی» درباره نقش بخش خصوصی در تولید رونق اقتصادی، اظهار کرد: دستیابی به رونق اقتصادی و سرعت بخشیدن به رونق تولید و اشتغال تحت تأثیر حمایت از بخش خصوصی است.

استاندار گیلان ادامه داد: مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها باید در کنار بخش خصوصی و فعالان اقتصادی برای حمایت از اقتصاد مقاومتی و تولید اشتغال فعالیت داشته باشند.

وی با بیان اینکه یکی از اهداف دشمنان نظام اسلامی غلبه بر ملت ایران از طریق جنگ اقتصادی است، بیان کرد: حمایت از بخش خصوصی و بنگاه‌های اقتصادی، امید افزایی در جوانان، حمایت از تولید داخلی باعث افزایش اعتماد و شکست دشمن در جنگ اقتصادی می‌شود.

استاندار گیلان با اشاره به دو هزار و ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات موجود در استان گیلان، گفت: ۱,۲۰۰ میلیارد تومان از بخش رونق تولید و ۸۸۵ میلیارد تومان برای طرح‌های بالای ۷۰ درصد استان اختصاص یافته که ۱۳۰ میلیارد تومان آن جذب شده است.

وی با تاکید بر جذب تسهیلات تکلیفی دولت، افزود: توجه و استفاده از ظرفیت جوانان، انجام فعالیت‌ها توسط بخش خصوصی، واحدهای تولیدی و خدماتی زمینه ساز نشاط، امید و پویایی در کشور می‌شود.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)