گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
توهین عده‌ای پَست فطرت به مردم و سردار سلیمانی

باتوجه به سابقه روشن مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از ایشان انتظار است ضمن برخوردی قاطع با این کارمند خاطی و یاوه گو، درس عبرتی برای سایرین باشند.

..................... تاریخ انتشار:۱۷ دی ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :محمدرضا ستوده: شهادت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی آنقدر سخت و تکان‌دهنده بود که به غیر از سیل مشتاقان این ابر مرد در کشور، بسیاری از چهره های تاثیرگذار خارجی نیز مجبور به تحسین و تقدیر این شهید و محکومیت حماقت ترامپ شده اند.

در این زمان غم و اندوه عده ای بی مغز پست که از شرف ایرانی بودن فقط نام آن را یدک می کشند و در هیچ کارزاری خود را در معرض امتحان وطن پرستی و مردم دوستی قرار نداده اند اینبار نیز ذات پلید خود را نمایان کردند.

باید به این ابلهان مدعی سیاست مردی گفت شمایی که به میلیونها نفر از مردم ایران و جهان به دلیل عشق و علاقه به قهرمان جهانی شان اینگونه توهین می کنید، اینقدر از فهم و شعور سیاسی بی بهره اید که نمی فهمید در جای جای دنیا اگر احزاب مختلف سیاسی در روشهای اجرا باهم اختلاف نظر داشته باشند اما در اصل سیاستها و خط مشی ها باهم هیچ اختلافی ندارند ، نمونه بارز این گفته اقدام اخیر آمریکا در اعلام جنگ به ایران با شهادت ددمنشانه حاج قاسم است .

توجه به مصاحبه ها و اعلام نظرهای سیاستمداران آمریکایی و اروپایی نشان می دهد عموما آنها اصل اقدام ترور سپهبد شهید سلیمانی را اشتباه نمی دانند بلکه قبول مسئولیت مستقیم این اقدام توسط ترامپ را عقلانی ندانسته و انتظار داشتند که مسئولیت انجام اینکار بر عهده گروههای نیابتی قرار می گرفت.

حال چه می شود که عده ای رذل و پست فطرت اینگونه به مردم میهن و قهرمان جهانی خود توهین می کنند که البته ریشه آن در آیات قرآن و احادیث منشا اینگونه اقدامات به روشنی بیان شده است.

پیشنهاد من به آقایان اصلاح طلب استان علی الخصوص در سازمان عدالت و آزادی و شورای عالی اصلاح طلبان استان این است که در اولین قدم ضمن محکومیت شدید این اقدام پویا قلیپور با اخراج وی از احزاب و تشکلهای اصلاح طلبان ، همراهی و همدلی خود با مردم داغدار سرزمینم را اعلام نمایند.

همچنین باتوجه به سابقه ی روشن مدیرکل محترم تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان از ایشان خواهشمندم ضمن برخوردی قاطع با این کارمند خاطی و یاوه گو، درس عبرتی برای سایرین باشند.

ضمنا از مسئولین محترم امنیتی استان نیز خواهشمندم ضمن برخوردی غیرتمندانه با این اراذل که هیچ تفاوتی با اغتشاشگران دی ماه ۹۶ و حوادث آبان۹۸ ندارند تسلی بر قلب داغدیده مردم باشند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)