مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت

استاد دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج)با بیان اینکه دانشگاه جنگ و مدافعین حرم اساتیدی تربیت کرد که رفتار و منش آنها در جهان مثال زدنی است، گفت: سردار “حق بین” یک حججی زنده است و حججی های ایران با قدرت در مسیر انقلاب در حال پیشروی هستند.

..................... تاریخ انتشار:01 ژانویه 2020 ......................

رویداد گیلان :پرفسور علی کرمی استاد دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج) در مراسم گرامیداشت شایستگی، تلاش و مجاهدت های بیش ازسه دهه تلاش ومجاهدت های سردار محمدعلی حق‌بین فاتح “نبل و الزهرا” در گلزار شهدای رشت از شهدا و سرداران بعنوان اسطوره های انقلاب اسلامی ایران نام برد و اظهار کرد: شهدا اسطوره های ما هستند و باید در سطح جهانی معرفی شوند و اگر فردوسی زنده بود بی شک شاهنامه جدید وی به جای رستم و سهراب، رزمندگان و شهدای ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه غرب از قهرمان های ساختگی و بادکنکی غربی دروغین بت ساخته اند افزود: اسطورهای خیالی خود را تبدیل به انیمیشن، فیلم، بازی و عکس پشت جلد دفتر فرزندان ما شده است.

استاد دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج) با تاکید بر اینکه داستان رشادت و حماسه های سرداران، شهدا و حماسه های رزمندگان انقلاب را باید در کتاب های درسی وارد شود، گفت: اگر این حماسه ها در غرب رخ داده بود ده ها فیلم و کارتون و کتاب درباره آنها تولید و تالیف شده بود ولی فرزندان ما با حماسه و داستان زندگی و رزمندگان سرداران ما آشنایی ندارند.

کرمی با بیان اینکه دانشگاه جنگ و مدافعین حرم اساتیدی تربیت کرد که رفتار و منش آنها در جهان مثال زدنی است، افزود: سردار حق بین یک حججی زنده است و حججی های ایران با قدرت در مسیر انقلاب در حال پیشروی هستند، پیش امروز قدرت نظامی ایران مانع کوچکترین اقدام امریکا در طریق خیلج فارس، مرزهای هوایی و زمینی شده است.

وی از سرداران بعنوان مردان بی ادعا یاد کرد و ادامه داد: امنیت کشور تحت تاثیر شجاعت و غیرت سرداران و مرزداران کشور است و یک رزمنده بسیجی ایرانی حریف لشکری از امریکایی است ته آرامش چهره شهید حججی مصداق شجاعت و غیرت رزمندگان ایرانی است.

** لزوم احترام تمام قد به صبر و ایستادگی خانواده و شهدای مدافع حرم

سرتیپ ۲سردار محمدعلی حق بین مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا و خانواده گرانقدر آنها هستیم اظهار کرد: امروز من نماینده یک مجموعه بزرگی هستم که آنها از قبل تا بعد از عملیات نقش فعال و مستمری در هر عملیاتی دارند.

سرتیپ ۲سردار محمدعلی حق بین با بیان اینکه همه ما وارثان خون شهدا هستیم گفت: در صحنه های نظامی، شهدا هزینه های بزرگی هستند که در مسیر مجهادت به مقام شهادت رسیدند.

وی با اشاره به فرمایش رهبرمعظم انقلاب که خرمشهرها در پیش داریم افزود: دشمنان توان ‌جنگ و مقابله نظامی با ایران را ندارند ولی درعرصه سیاسی، اقتصادی اجتماعی و بویژه فرهنگی درحال شلیک و شبیخون به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) سپاه پاسداران با قدردانی از صبر و استقامت خانواده رزمندگان و شهدای مدافع حرم گفت: رزمندگان در صحنه های جنگ با آغوشی باز و به نیت شهادت به استقبال خطر میرفتند ولی خانواده این افراد دائما در دلهره بودند که می بایست به ایستادگی و صبر آنها تمام قد احترام بگذاریم.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)