ملاحظاتی درباره مستند «کودتای خزنده» بی‌بی‌سی/ پیشنهادات جایگزین منتظری برای جنگ چه بود؟
یادداشت حسین شریعتمداری درباره تخریب‌های گسترده پناهیان/ مسلمان ز جور زبانش نرست!
توطئه ای برای فراموشی نقشه آمریکا و صهیونیسم در منطقه/ بهانه‌ آزادی بیان برای محکوم نکردن این جرم بزرگ کاملاً مردود و غلط و عوام‌فریبانه است
متهم تحت تعقیب، فرماندار شد! + جزییات
از تذکرات خلاف قانون و شرع نمایندگان مجلس تا ضرورت ورود شورای نگهبان در موضوع احراز صلاحیت!

استاد دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج)با بیان اینکه دانشگاه جنگ و مدافعین حرم اساتیدی تربیت کرد که رفتار و منش آنها در جهان مثال زدنی است، گفت: سردار “حق بین” یک حججی زنده است و حججی های ایران با قدرت در مسیر انقلاب در حال پیشروی هستند.

..................... تاریخ انتشار:۱۱ دی ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان :پرفسور علی کرمی استاد دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج) در مراسم گرامیداشت شایستگی، تلاش و مجاهدت های بیش ازسه دهه تلاش ومجاهدت های سردار محمدعلی حق‌بین فاتح “نبل و الزهرا” در گلزار شهدای رشت از شهدا و سرداران بعنوان اسطوره های انقلاب اسلامی ایران نام برد و اظهار کرد: شهدا اسطوره های ما هستند و باید در سطح جهانی معرفی شوند و اگر فردوسی زنده بود بی شک شاهنامه جدید وی به جای رستم و سهراب، رزمندگان و شهدای ملت ایران بود.

وی با بیان اینکه غرب از قهرمان های ساختگی و بادکنکی غربی دروغین بت ساخته اند افزود: اسطورهای خیالی خود را تبدیل به انیمیشن، فیلم، بازی و عکس پشت جلد دفتر فرزندان ما شده است.

استاد دانشگاه علوم پزشکی حضرت بقیه‌الله(عج) با تاکید بر اینکه داستان رشادت و حماسه های سرداران، شهدا و حماسه های رزمندگان انقلاب را باید در کتاب های درسی وارد شود، گفت: اگر این حماسه ها در غرب رخ داده بود ده ها فیلم و کارتون و کتاب درباره آنها تولید و تالیف شده بود ولی فرزندان ما با حماسه و داستان زندگی و رزمندگان سرداران ما آشنایی ندارند.

کرمی با بیان اینکه دانشگاه جنگ و مدافعین حرم اساتیدی تربیت کرد که رفتار و منش آنها در جهان مثال زدنی است، افزود: سردار حق بین یک حججی زنده است و حججی های ایران با قدرت در مسیر انقلاب در حال پیشروی هستند، پیش امروز قدرت نظامی ایران مانع کوچکترین اقدام امریکا در طریق خیلج فارس، مرزهای هوایی و زمینی شده است.

وی از سرداران بعنوان مردان بی ادعا یاد کرد و ادامه داد: امنیت کشور تحت تاثیر شجاعت و غیرت سرداران و مرزداران کشور است و یک رزمنده بسیجی ایرانی حریف لشکری از امریکایی است ته آرامش چهره شهید حججی مصداق شجاعت و غیرت رزمندگان ایرانی است.

** لزوم احترام تمام قد به صبر و ایستادگی خانواده و شهدای مدافع حرم

سرتیپ ۲سردار محمدعلی حق بین مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) سپاه پاسداران با بیان اینکه همه ما مدیون شهدا و خانواده گرانقدر آنها هستیم اظهار کرد: امروز من نماینده یک مجموعه بزرگی هستم که آنها از قبل تا بعد از عملیات نقش فعال و مستمری در هر عملیاتی دارند.

سرتیپ ۲سردار محمدعلی حق بین با بیان اینکه همه ما وارثان خون شهدا هستیم گفت: در صحنه های نظامی، شهدا هزینه های بزرگی هستند که در مسیر مجهادت به مقام شهادت رسیدند.

وی با اشاره به فرمایش رهبرمعظم انقلاب که خرمشهرها در پیش داریم افزود: دشمنان توان ‌جنگ و مقابله نظامی با ایران را ندارند ولی درعرصه سیاسی، اقتصادی اجتماعی و بویژه فرهنگی درحال شلیک و شبیخون به نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.

مشاور عالی فرمانده نیروی زمینی سپاه و فرمانده قرارگاه مرکزی امام حسین(ع) سپاه پاسداران با قدردانی از صبر و استقامت خانواده رزمندگان و شهدای مدافع حرم گفت: رزمندگان در صحنه های جنگ با آغوشی باز و به نیت شهادت به استقبال خطر میرفتند ولی خانواده این افراد دائما در دلهره بودند که می بایست به ایستادگی و صبر آنها تمام قد احترام بگذاریم.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
سپتامبر 2020
ش ی د س چ پ ج
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
تقویم شمسی
شهریور ۱۳۹۹
ش ی د س چ پ ج
« مرداد   مهر »
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱