گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
مدیرکل راه و شهرسازی گیلان خبر داد؛

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان از آغاز ثبت‌نام یک هزار و ۲۴۰ متقاضی در طرح اقدام ملی مسکن به جهت خانه‌دار شدن آن‌ها در استان خبر داد.

..................... تاریخ انتشار:۲۱ آذر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،ماکان پدرام   از آغاز فرایند ثبت‌نام گیلانیان در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد و اظهار کرد: از ساعت ۱۰ صبح روز شنبه هفته جاری ثبت‌نام طرح اقدام ملی مسکن در گیلان آغاز می‌شود و گیلانیان واجد شرایط می‌توانند تا پایان روز ساعت دوشنبه هفته آتی به مدت سه روز در این طرح ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه طرح اقدام ملی مسکن طرحی است که به‌منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغازشده، افزود: سهمیه استان گیلان در مرحله اول ثبت‌نام یک هزار و ۲۴۰ واحد است که از این تعداد ۵۰۰ واحد در رشت، ۲۵۰ واحد در بندرانزلی و ۴۹۰ واحد باقی‌مانده نیز در شهر‌های زیر یکصد‌هزار نفر اجرایی می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی گیلان با بیان اینکه در این طرح متقاضی می‌تواند بالغ‌بر ۷۰ میلیون تومان تسهیلات دریافت کند، گفت: این تسهیلات با سود ۱۸ درصد و با بازپرداخت ۱۲ ساله در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار می‌گیرد.

پدرام با اشاره به بخشی از شرایط لازم متقاضیان برای دریافت تسهیلات اقدام ملی مسکن بیان کرد: داشتن تأهل یا سرپرستی خانوار، نداشتن مالکیت مسکن از سال ۱۳۸۴ به بعد و همچنین عدم استفاده از خدمات دولتی و یارانه‌ای مسکن و زمین مسکونی و نداشتن منع قانونی برای دریافت تسهیلات بانکی از مهم‌ترین شرایط متقاضیان در طرح اقدام ملی مسکن است.

وی همچنین از گیلانیان متقاضی ثبت‌نام در طرح اقدام ملی مسکن خواست تا روز و ساعت مقرر به سایت tem.mrud.ir مراجعه و درخواست خود را ثبت کنند./فارس

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)