گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
اداره کل تبلیغات گیلان برگزار می کند:

فراخوان «تولید محتوای دینی در فضای مجازی» توسط اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان منتشر شد که علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند آثار خود را تا نیمه اسفندماه ارسال کنند.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ آذر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،واحد برنامه ریزی فعالیت های رسانه ای اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان اقدام به فراخوان در حوزه تولید محتوای دینی در فضای مجازی کرده است.

فراخوان شرکت در «تولیـد محتـوای دینـی در فضـای مجـازی» از امروز منتشر شده است.

این فراخوان ویژه‌ جوانان، دانشجویان، نوجوانان و دانش‌آموزان است که علاقه مندان به شرکت در این فراخوان می توانند آثار خود را در محورهای حماسه ۹ دی، ایام فاطمیه (س)، دهه فجر و روز مادر تهیه به دبیرخانه این مسابقه ارسال کنند.

فراخوان در راستای حمایت از  آثار برتـر در رسانه‌های جمعی برگزار و به برگزیدگان هدایایی ارزنده ای اهدا می شود.

آثار تولید شده باید در قالب ویدئـو شامل نماهنگ، فیلم کوتاه، مستند، کلیپ، موشن گرافیک، انیمیشن، تصویـر اعم از طراحی گرافیکی، پست و استوری اینستاگرامی، عکس، اینفوگرافیک، صـوت شامل پادکست، پیام صوتی، آهنگ مذهبی، مداحی استودیویی، سرود، متـن شامل توییت، پست تلگرامی، شعر، قطعه ادبی، یادداشت، پیامک، برنامـه شامل اپلیکیشن موبایلی و هنـر همانند تئاتر و سرود مدارس باشد.

گفتنی است علاقه مندان به شرکت در این فراخوان باید آثار خود را تا نیمه اول اسفند ماه امسال به شناسه ایتایی @NH_۱۱۸ ارسال کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)