گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :در عملیات دستگیری شکارچی کل و بز در هرزویل منجیل که با حمایت دستگاه قضایی شهرستان و تحقیقات جامع اطلاعاتی با همکاری پلیس اطلاعات شهرستان رودبار صورت گرفت بقایای لاشه یک راس بز کوهی شکار شده به همراه مقادیر زیادی مهمات غیر مجاز از منزل مسکونی این مجرم کشف و ضبط شد. رامین […]

..................... تاریخ انتشار:02 دسامبر 2019 ......................

رویداد گیلان :در عملیات دستگیری شکارچی کل و بز در هرزویل منجیل که با حمایت دستگاه قضایی شهرستان و تحقیقات جامع اطلاعاتی با همکاری پلیس اطلاعات شهرستان رودبار صورت گرفت بقایای لاشه یک راس بز کوهی شکار شده به همراه مقادیر زیادی مهمات غیر مجاز از منزل مسکونی این مجرم کشف و ضبط شد.

رامین حسن زاده رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان رودبار در این رابطه گفت: بعد از دریافت گزارش در خصوص شکار یک راس کل و بز توسط یک شکارچی غیر مجاز در یکی از زیستگاههای این شهرستان، تحقیقات در این زمینه آغازشد که بعد از اطمینان از صحت گزارش و جمع آوری اطلاعات لازم ، با طرح درخواست اقدام به دریافت حکم دادستانی برای تفتیش منزل مسکونی متهمان کرد.

حسین زاده گفت: در این اقدام که با همکاری و همراهی خوب مامورین پلیس اطلاعات شهرستان صورت پذیرفت،گوشت و بقایای لاشه یک راس کل( پازن)به همراه مقادیر زیاد مهمات غیر مجاز از محل سکونت این مجرم کشف و ضبط شد.او در خصوص جزای این عمل مجرمانه گفت:جریمه ضر رو زیان شکار یک راس پازن ۱۰۰ ملیون ریال می باشد؛که مجرم علاوه بر جزای در نظر گرفته شده توسط دادگاه می بایست نسبت به پرداخت آن اقدام کند.

حسین زاده در پایان اضافه کرد :مجرمان بعد از تکمیل پرونده با طرح شکایت جهت رسیدگی به عمل مجرمانه انجام شده ،به مراجع قضایی رودبار معرفی شدند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)