گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان :علی درجانی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید از هر روشی برای استفاده بهینه از زمین‌های کشاورزی انجام شود، اظهار کرد: در گیلان دارای زمین‌های کشاورزی و شالیزاری بسیار خوبی هستیم که باید با استفاده از روش‌های علمی این زمین‌ها را بهینه و از آن‌ها استفاده حداکثری کرد‌. وی با اشاره […]

..................... تاریخ انتشار:02 دسامبر 2019 ......................

رویداد گیلان :علی درجانی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه باید از هر روشی برای استفاده بهینه از زمین‌های کشاورزی انجام شود، اظهار کرد: در گیلان دارای زمین‌های کشاورزی و شالیزاری بسیار خوبی هستیم که باید با استفاده از روش‌های علمی این زمین‌ها را بهینه و از آن‌ها استفاده حداکثری کرد‌.

وی با اشاره به وضعیت استان گیلان در نوسازی اراضی کشاورزی گفت: در استان گیلان ۲۳۸ هزار هکتار زمین کشاورزی برای نوسازی وجود دارد که در تلاشیم در بیش از ۱۸۰ هزار هکتار از این اراضی، کار نوسازی انجام شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان با اذعان به اینکه نوسازی اراضی کشاورزی باعث افزایش راندمان کاری کشاورزان می‌شود، تصریح کرد: افزایش راندمان تولید محصولات کشاورزی، تغییر شکل هندسی زمین و بهره‌وری ۳۰ درصدی در مصرف آب ازجمله فواید نوسازی اراضی کشاورزی در گیلان بوده و این استان را به برترین استان‌های شمالی در کشور تبدیل کرده است‌.

درجانی از اختصاص مبلغی قابل‌توجه به استان گیلان برای نوسازی زمین‌های کشاورزی خبر داد و افزود: بیش از دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به استان گیلان اختصاص داده‌شده و یک هزار و ۷۰۰ هزار هکتار از زمین‌های کشاورزی کار نوسازی توسط دو هزار و ۵۰۰ نوساز شروع‌شده است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)