گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
نماینده ولی‌فقیه در گیلان:

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی در آنسوی آب‌های منطقه‌ای حضوری تأثیرگذار دارد.

..................... تاریخ انتشار:02 دسامبر 2019 ......................

به گزارش رویداد گیلان ،آیت‌الله رسول فلاحتی امروز در مراسم صبحگاه فرماندهی آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا با اشاره به هفتم آذرماه روز نیروی دریایی اظهار داشت: ارتش جمهوری اسلامی ایران همواره در مقابل مستکبران و دشمنان این خاک و بوم با تمام قدرت ایستادگی کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در گیلان رابطه بین مردم، نیروهای مسلح و حاکمیت در ایران را در مقایسه با سایر نقاط دنیا بی‌نظیر خواند و گفت: مردم ایران قدردان جانفشانی‌های نیروهای مسلح به‌ویژه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی هستند زیرا این افراد اقتدار کشور را حفظ می‌کنند.

وی بزرگترین سرمایه نیروهای مسلح در کشور را جایگاه عزتمندانه آنان در بین مردم دانست و تصریح کرد: نیروهای مسلح و به‌ویژه نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی طبق فرامین مقام معظم رهبری به حفظ اقتدار و امنیت کشور مشغول بوده و مردم نیز قدردان آنان هستند.

رئیس ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر گیلان با بیان اینکه دشمنان انقلاب و اسلام در صدد آن هستند که با جنگ اراده‌ها بر ملت‌ها غلبه کنند خاطرنشان کرد: در این جنگ تنها افراد باایمان می‌توانند به پیروزی برسند.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به ایمان موجود در بین نیروهای مسلح جمهوری اسلامی بیان کرد: نیروهای راهبردی دریایی سپاه و ارتش جمهوری اسلامی در دریای خزر عمان و خلیج فارس مقتدرانه در برابر دشمنان ایستاده‌اند و مقاومت می‌‌کنند.

وی با بیان اینکه نیروی دریایی راهبردی ارتش جمهوری اسلامی در آنسوی آب‌های منطقه‌ای حضوری راهبردی و تأثیرگذار دارد افزود: دزدان دریایی از قدرت نیروهای مسلح کشور ما می‌ترسند و این ویژگی به‌جهت ایمانی است که در این افراد وجود دارد.

امیر دریادار دوم آریا شفقت رودسری فرمانده آموزش تخصص‌های دریایی باقرالعلوم(ع) نداجا نیز در این مراسم ابراز داشت: هفتم آذر سال ۵۷ یادآور شجاعت و دلیرمردی‌هایی است که عزت و سرافرازی را در تمام دوران‌های برای کشور به ارمغان آوردند.

برچسب ها: برچسب‌ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)