گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
گزارش دومین روز ثبت نام انتخابات مجلس یازدهم در گیلان

دومین روز ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در ۲۰۸ فرمانداری و همچنین ستاد انتخابات در محل وزارت کشور آغاز شد.

..................... تاریخ انتشار:۱۱ آذر ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،دومین  روز ثبت نام کاندیداهای یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی از صبح امروز در ۲۰۸ فرمانداری  و همچنین ستاد انتخابات در محل وزارت کشور آغاز شد.

این ثبت نام تا روز شنبه ۱۶ آذر ادامه دارد.

استان گیلان ۱۳ نماینده از ۱۱ حوزه انتخابیه را در این انتخابات به خود اختصاص داده است.

داوطلبان لازم است برای ثبت نام مدارکی مانند شناسنامه، عکس، کارت ملی، مدارک تحصیلی و مدارک نظام وظیفه به همراه داشته باشند.

تمامی افرادی که قصد دارند، براى نخستین بار و یا نمایندگان فعلی و پیشین مجلس که می‌خواهند برای ثبت نام در انتخابات مجلس اقدام کنند باید دارای مدرک کارشناسی ارشد یا معادل آن باشند.

رشت:

روز اول:

سینا ساعی (دانشجوی دکتری حسابداری) – دکتر رضا بهشتی(پزشک عمومی) – علیرضا محمدی (مدیرکل سابق کمیته امداد گیلان) –   مهدی پرورش  (  مدرس دانشگاه ) – حمید رضا علیزاده (متخصص پوست و مو) –  رامین چهره ای بلگویی ( کارمند اداره تعاون و رفاه اجتماعی ) – سینا صحت جو (کارشناس حقوقی شورای هماهنگی ستاد مبارزه با مواد مخدر ریاست جمهوری   ) –  معصومه قنبرعلی نژاد خوش روش ( فارغ التحصیل ارشد حقوق جزا و جرم‌شناسی )

روز دوم:

محمدرضا احمدی (سفیر سابق ایران در کشورهای آسیا و آفریقا) – توحید نوبخت (فرزند محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه ) –  اردکان بهزادی (کارشناس ارشد زبان انگلیسی )-  مهدی قنبری فرد ( کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و مدیریت هوش اقتصادی از آمریکا) – علی معراجی (کارشناس ارشد روانشناسی ) – حسین سرمست نوکنده ( فوق لیسانس زمین شناسی ) – محمد محمدیان حسن کیاده ( کارشناس ارشد جغرافیا و گردشکری و  فعالان محیط زیست ) – لیلا یوسفی ( کارشناس ارشد مدیریت و مدیر مؤسسه غیرانتفاعی ) – محمد علیزاده کیاشی (دکترای علوم سیاسی ) _  شهرام محمدی (   ) –  محمد حق بین ( کارشناسی ارشد مهندسی صنایع)  – معصومه پور محمودی (کارمند سازمان برنامه و بودجه تهران ) – حمید احمدی( فوق لیسانس مدیریت اجرایی) –  حجت الاسلام احمد منصوری  ( مدرس حوزه و دانشگاه )

با حضور در فرمانداری رشت برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

________________________________________________________________________________________________________________

بندر انزلی:

روز اول:

سید بدر الدین بدری (شهردار سابق بندرانزلی ) – حسن خسته بند (نماینده فعلی انزلی) امیر احمدی فرد (رییس سابق شورای شهر) – حسن دادرس (از فعالین سیاسی و کاندیدای دوره قبل انتخابات)فیروز خوشحال (کاندیدای دوره قبلی مجلس )سید نریمان آتشی(  )-

با حضور در فرمانداری انزلی برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

لاهیجان؛سیاهکل

روز اول:

 احمد یعقوب (کارمند صدا و سیمای تهران) –سلمان زارع ( رئیس سابق اداره اطلاعات لاهیجان )

روز دوم:

حسن بابایی ( کارمند سابق آموزش پرورش ) – سیده زینب میر بابایی (استاد دانشگاه  )

با حضور در فرمانداری لاهیجان برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

تالش و ماسال

 

روز اول:

زهرا زمانیان ( کارمند دانشکده علوم پزشکی خلخال) –  آرمان جعفری‌نژاد ماسوله (  ) –   مسلم موسوی ( فعال اصلاح طلب ) –

روز دوم:

کاظم عبدالهی  ( جانباز و تحصیلکرده علوم قضایی)

 

با حضور در فرمانداری تالش برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

رودسر و املش:

 

روز اول:

حبیب پنجی( کارمند سازمان ورزش شهرداری تهران  )-

 

روز دوم:

حسن حسن زاده ( کارمند بازنشسته آموزش و پرورش  ) –  محمد تائب ( کارشناس صندوق کار آفرین امید )  –

با حضور در فرمانداری رودسر برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

لنگرود:

 

روز اول:

اصغر حجامی  (معاون سابق مالی و پشتیبانی محیط زیست گیلان )  پرویز محمد نژاد ( قائم مقام اسبق شرکت توزیع برق گیلان) – محمد اسماعیل احمدی سلوشی (معاون اسبق وزیر جهاد سازندگی) –

 

روز دوم:

نصرت نادم (  معاون سازمان هدفمندی یارانه‌ها، سرپرست اداره کل خدمات و تدارکات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ) – حمید رمضانپور دریاسری  ( وکیل پایه‌یک دادگستری و مدرس دانشگاه ) – 

پژمان فهیمی فام (کارمند آموزش و پرورش و دبیر متوسطه)

با حضور در فرمانداری لنگرود برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.
_______________________________________________________________________________________________________________

رودبار،منجیل،لوشان،رستم آباد

روز اول:

محرمعلی ضیایی (کارمند آموزش و پرورش)

روز دوم:

تیمور دوستی  ( کارشناس ارشد مکانیک )

با حضور در فرمانداری رودبار برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

آستارا:

 

روز اول:

اسد معانی ( مدیرکل دیوان محاسبات گیلان، معاون سازمان شهرداری ها و دهیاری‌ها کشور ) –

روز دوم:

کیومرث خانی ( کارمند گمرک آستارا ) –  امید گرویان (  ) – غلامرضا مرحبا  (  ) – یعقوب گل گشتی ( فعال سیاسی ) –  کورش پاک بین  (  ) –   بهروز آقابیگ زاده  (  )

با حضور در فرمانداری استارا برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

صومعه سرا:

 

روز اول:

حسن آقاجانی (شهردار اسبق صومعه سرا و ماسوله) – محمد حقیت پناهدکتر داروساز )

با حضور در فرمانداری صومعه سرا برای حضور در انتخابات ثبت نام کردند.

_______________________________________________________________________________________________________________

فومن و شفت

سامره عاشوری  ( مدرس دانشگاه و   کاندیدای دوره قبل ) – عطاالله محمدعلی نژاد  (  )

_______________________________________________________________________________________________________________

آستانه اشرفیه:

 

فرهادرضی خشکاروندانی  (مشاور حقوقی ) – فاروق نصر جلالی  ( کاندید دوره قبل )

 

تعداد داوطلبان گیلانی انتخابات مجلس شورای اسلامی به ۶۲ نفر رسید

رویداد گیلان :،محمود قاسم‌نژاد غروب دوشنبه در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه در دومین روز ۳۱ گیلانی دیگر داوطلب شرکت در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی استان شدند، اظهار کرد: در مجموع تعداد کسانی که داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در گیلان شده‌اند به ۶۲ نفر رسید.

وی با بیان اینکه تا پایان ساعت ۱۸ روز گذشته ۲۷ نفر ثبت نام خود را در سامانه نهایی کرده‌ بودند، افزود: فرآیند ثبت نهایی ۴ داوطلب دیگر نیز بعد از این ساعت انجام شد که تعداد ثبت نام کنندگان روز نخست در گیلان را به ۳۱ نفر رساند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره به اینکه احتمال افزایش تعداد ثبت نام کنندگان روز دوم نیز با توجه به حضور برخی داوطلبان قبل از پایان ساعت ۱۸ در محل‌های ثبت نام وجود دارد، گفت: گیلان دارای ۱۱ حوزه انتخابیه است که از این حوزه‌ها ۱۳ نماینده بر کرسی نمایندگی مجلس شورای اسلامی خواهند نشست.

وی با بیان اینکه از ۳۱ دوطلب ثبت نام شده در دومین روز نام نویسی ۲۷ نفر مرد و مابقی نیز از بانوان هستند، تأکید کرد: داوطلبان برای سهولت ثبت نام و اجتناب از هرگونه معطلی هنگام مراجعه، مدارک مورد نیاز و اعلام شده را به همراه داشته باشند.

قاسم نژاد ادامه داد: ثبت نام از دواطلبان تا ساعت ۱۸ روز ۱۶ آذر ادامه دارد.

لازم به ذکر است که تاکنون حسن خسته‌بند نماینده فعلی بندر انزلی، علیرضا محمدی مدیرکل سابق کمیته امداد گیلان، توحید نوبخت فرزند محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه برخی از چهره‌های شاخص ثبت نام کننده برای شرکت در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در گیلان هستند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)