کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان

رویداد گیلان :محمد حسین قربانی  با بیان اینکه بیمه‌ها به تعهدات خود در مقابل بیمارستان‌ها، پزشکان و مردم عمل نمی‌کنند اظهار داشت: دولت تعهد داده است که کل مطالبات سال ۹۷ بیمه‌ها را از محل منابعی که با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها تا پایان برج دهم امسال به دست آمده پرداخت می‌کند. نایب رئیس کمیسیون بهداشت، […]

..................... تاریخ انتشار:12 نوامبر 2019 ......................

رویداد گیلان :محمد حسین قربانی  با بیان اینکه بیمه‌ها به تعهدات خود در مقابل بیمارستان‌ها، پزشکان و مردم عمل نمی‌کنند اظهار داشت: دولت تعهد داده است که کل مطالبات سال ۹۷ بیمه‌ها را از محل منابعی که با اجرای طرح هدفمندسازی یارانه‌ها تا پایان برج دهم امسال به دست آمده پرداخت می‌کند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس عملی شدن تعهدات دولت در قبال مطالبات بیمه‌ها را مورد تأکید قرار داد و عنوان کرد: در حال حاضر طبق گفته‌های دولت کل مطالبات سال ۹۸ بیمه‌ها تا ماه خرداد امسال پرداخت شده ‌که امیدواریم برای مطالبات ماقبل ۹۸ هم به همین ترتیب تدبیری بیندیشند.

قربانی دغدغه مراکز درمانی خصوصی و دولتی، مشکلات بیمه‌شدگان دفترچه به دست و مطالبات انباشت شده بیمه‌های تأمین اجتماعی و سلامت را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد: عدم پایدار بودن منابعی که برای تأمین سرانه و منابع بیمه‌ای در نظر گرفته شده است عامل اصلی بروز چالش‌های اخیر در حوزه بیمه‌ها است.

وی با بیان اینکه منابع بیمه‌ای هم‌اینک از محل منابع و بودجه عمومی کشور که وابسته به درآمدهای حاصل از فروش نفت است تأمین می‌شود ابراز داشت: اخیراً طرحی از طرف تعدادی از نمایندگان پیشنهاد شد که منابع بیمه‌ای و کلاً اعتبارات حوزه سلامت از منابع پایدار درآمدی تأمین شود که این امر با عدم همراهی دولت و مجلس روبه‌رو شد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس چالش بزرگ بسیاری از مراکز عرضه دارو در کشور و لغو قرارداد داروخانه‌ها با بیمه‌ها را نیز مورد اشاره قرار داد و گفت: مجلس امسال برای جلوگیری از تشدید این معضل بزرگ به دولت اجازه داد که مطالبات مراکز دارویی و داروخانه‌ها را از محل منابع صندوق توسعه ملی پرداخت کند.

نایب رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس از برداشت ۵۰۰ میلیون یورو از صندوق توسعه ملی با موافقت مقام معظم رهبری و اولویت‌بندی جهت پرداخت مطالبات بیمه‌ها به مراکز دارویی سخن گفت و افزود: با اجرایی شدن این طرح مشترک، از لغو گسترده قرارداد داروخانه‌ها با بیمه‌ها جلوگیری به عمل آمد.

قربانی با بیان اینکه بیمارستان‌ها و مراکز درمانی کشور در حال حاضر هزینه‌های بسیار سنگین و هنگفتی را بر دوش می‌کشند خاطرنشان کرد: به عقیده بنده یکی از بهترین راهکارها برای جلوگیری از مشکلاتی که برای بیمه‌‌‌‌ها و مراکز درمانی به وجود آمده تأمین اعتبارات حوزه سلامت از محل منابع و درآمدهای پایدار کشور است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
جولای 2020
ی د س چ پ ج ش
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۹
ی د س چ پ ج ش
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱