گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

،رویداد گیلان :سرهنگ پاسدار جمشید اصحابی صبح امروز در مراسم اعزام دانش‌آموزان شهرستان رشت به مناطق عملیاتی غرب کشور اظهار داشت: این دانش‌آموزان صبح امروز در قالب ۵ اتوبوس جهت آشنایی با مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و جانفشانی رزمندگان اسلام در آن دوران به‌سمت غرب کشور حرکت کردند. فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت بیان […]

..................... تاریخ انتشار:۲۱ آبان ۱۳۹۸ ......................

،رویداد گیلان :سرهنگ پاسدار جمشید اصحابی صبح امروز در مراسم اعزام دانش‌آموزان شهرستان رشت به مناطق عملیاتی غرب کشور اظهار داشت: این دانش‌آموزان صبح امروز در قالب ۵ اتوبوس جهت آشنایی با مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس و جانفشانی رزمندگان اسلام در آن دوران به‌سمت غرب کشور حرکت کردند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت بیان کرد: دومین مرحله از کاروان راهیان نور دانش‌آموزان دختر مدارس شهرستان رشت برای آشنایی بیشتر با فرهنگ مقاومت و راه شهدا به سمت مناطق عملیاتی غرب کشور اعزام شدند.

اصحابی به مناطق عملیاتی که این دانش‌آموزان از آن بازدید می‌کنند اشاره و تصریح کرد: قرار است دانش‌آموزان اعزام شده از مناطق عملیاتی “بازی‌دراز”، :گیلانغرب” و “تنگه مرصاد” طی ۳ الی ۴ روز بازدید کنند.

وی با اشاره به هدف این رزمایش بزرگ فرهنگی گفت: در شرایطی که دشمن هجمه فرهنگی به جامعه ما وارد می‌کند بایستی سبک زندگی شهدا و فرهنگ ایثار و مقاومت که کشور و انقلاب را بیمه کرده است را در بین نسل جدید گسترش دهیم تا الگویی برای ادامه زندگی آنان باشد.

اصحابی افزود: مقرر بود که امروز ۷ دستگاه اتوبوس به غرب کشور اعزام شوند اما به‌جهت محدودیت‌هایی که داشتیم ۵ دستگاه و حدود ۲۲۰ دانش‌آموز دختر را با همکاری سپاه و آموزش و پرورش گیلان به این مناطق اعزام کردیم.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت با بیان اینکه در این سفر از راویان دفاع مقدس برای بیان خاطرات آن دوران استفاده می‌شود عنوان کرد: طلبه‌های روحانی نیز فرهنگ اسلامی را به این دانش‌آموزان منتقل می‌کنند.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)