کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان

رویداد گیلان :حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا ظهر امروز در همایش منادیان وحدت حوزه و دانشگاه در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی این شهرستان اظهار کرد: بین علما و دانشمندان اهل تسنن و تشیع باید تعامل خوبی برقرار باشد. امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه منابر جای بیان اختلافات فکری و عقیدتی بین اهل تسنن و تشیع نیست، […]

..................... تاریخ انتشار:12 نوامبر 2019 ......................

رویداد گیلان :حجت‌الاسلام‌والمسلمین کاظم حافظ‌نیا ظهر امروز در همایش منادیان وحدت حوزه و دانشگاه در محل سالن اجتماعات تبلیغات اسلامی این شهرستان اظهار کرد: بین علما و دانشمندان اهل تسنن و تشیع باید تعامل خوبی برقرار باشد.

امام‌جمعه آستارا با بیان اینکه منابر جای بیان اختلافات فکری و عقیدتی بین اهل تسنن و تشیع نیست، گفت: اختلافات فکری و عقیدتی بین علمای اهل تسنن و تشیع باید در یک فضای آرام، سالم، سازنده و به‌دوراز مردم مطرح شود و لزومی ندارد که طرفین در بیان اختلافات یکدیگر را مجاب کنند.

رئیس شورای فرهنگ عمومی شهرستان آستارا زمان‌شناسی، بصیرت و شناخت عمیق ترفندهای دشمن را از دیگر وظایف بین علما و دانشمندان اهل تسنن و تشیع دانست و بیان کرد: در برابر حمله‌ها و توطئه‌های دشمن نباید به لاک دفاعی فرورفت، چراکه به لاک دفاعی فرورفتن به شکست ختم می‌شود.

وی با بیان اینکه در برابر حملات دشمن باید عامل آفندی داشته باشیم، افزود: شلیک ضدهوایی به حملات موشکی دشمن عمل پدافندی تلقی می‌شود که در مسائل سیاسی، اجتماعی و اقتصادی کشور عمل پدافندی به ضرر کشور بوده و باعث شکست در عرصه‌های سیاسی و بین‌المللی می‌شود.

حافظ‌نیا امام حسین (ع) را مظهر اسلام ناب محمدی دانست و تصریح کرد: امام حسین (ع) جان باارزش خود را در راه نجات اسلام فدا کرد و اگر در عصر حاضر در شنیدن صدای «هَل مِن ناصرِ اسلام» کوتاهی کنیم دین مبین اسلام دچار مشکل می‌شود.

به گزارش فارس، فاصله بین ۱۲ ربیع‌الاول که سالگرد ولادت پیامبر اکرم (ص) بنابر روایات اهل سنت می‌باشد تا ۱۷ ربیع‌الاول که تاریخ ولادت حضرت محمد (ص) بنابر روایات موجود در شیعه است، از سوی امام خمینی (ره) به‌عنوان هفته وحدت نام‌گذاری شده است.

برگزاری جشن وحدت در مساجد اهل تسنن، عمامه‌گذاری طلاب حوزه علمیه، برگزاری همایش وحدت در آیینه ادبیات فارسی، جشن غنچه‌های باغ محمدی، غبارروبی و گل‌باران مزار شهدا، برگزاری گفتمان‌های دینی در سطح مدارس ازجمله برنامه‌های امسال ستاد گرامیداشت هفته وحدت در شهرستان آستارا است.

برچسب ها:
نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)