گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
ویژه:

دیگر نمی توان امیدی که این حضرات مدعی داشت و ضرورت پس گرفتن زعامت جریان انقلابی، اصولگرایی، ارزشی و ولایی در استان از این آقایان و سپردن آن به جوانان مومن، متعهد و پای کار روز به روز بیشتر احساس می شود.

..................... تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۸ ......................

به گزارش رویداد گیلان ،این روزها داغ ترین و مهم ترین اخبار تحلیلی و بحث بر انگیز استان مربوط به انتصابات اخیر ارسلان زارع می باشد؛ به طوریکه به اعتقاد بسیاری از کارشناسان سیاسی، این انتصابات جهت مهندسی کردن انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی به نفع دولتمردان رقم خورده است.

در این ۱۸ انتصاب نه تنها افراد فعال و بازداشتی فتنه ۸۸ و همچنین مسئله داران مالی و اقتصادی پست گرفتند، بلکه کسانی پا به عرصه های حساس مدیریتی استان گذاشته اند که بنابر تحقیقات به عمل آمده از حداقل های احکام دینی و شرعی اسلام اطلاعاتی ندارند.

بلافاصله پس از این انتصابات، تعداد کثیری از جوانان مومن، متعهد، انقلابی، همیشه در صحنه و ولایتمدار در شبکه های اجتماعی مخصوصا صفحات اینستاگرام، ضمن محکوم کردن انتصابات، خواستار جلوگیری نهادهای امنیتی و دادستانی استان از ایجاد فتنه ای جدید در استان شدند.

به عقیده این جوانان، استاندار گیلان تحت تاثر فشار جریانات تند رادیکال و اصلاح طلب دست به امضای چنین احکام مسئولیتی زده و می بایست هرچه سریعتر بزرگان جریان ارزشی و انقلابی استان چاره ای برای رفع فتنه های احتمالی آینده بیاندیشند.

اما یک هفته از این انتصابات گذشت و هیچ یک از مدعیان جریان اصولگرایی و ولایتمداری در استان اعم از آقایانی که همواره به دنبال بستن لیست انتخاباتی و دیکته کردن آن به جوانان و مردم بوده و همچنین افرادی که در حرف و صحبت، دم از ولایت و پشتیبانی از آرمانهای نظام و انقلاب می زنند، هیچ کدام حاضر به انجام مصاحبه، نوشتن یادداشت، سخنرانی در جمعی و … پیرامون این موضوع تاکنون نشده اند.

پیش از این در قضیه حضور خانم آذر منصوری ( از محکومین فتنه ۸۸ ) در رشت که سرو صدای زیادی به همراه داشت، این آقایان باز سکوت پیشه کردند.

با این وجود دیگر نمی توان امیدی که این حضرات محافظه کار و سالخورده داشت و ضرورت پس گرفتن زعامت جریان انقلابی، اصولگرایی، ارزشی و ولایی در استان از این آقایان و سپردن آن به جوانان مومن، متعهد و پای کار روز به روز بیشتر احساس می شود./گیلانستان

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)