کدام نمایندگان مجلس طرح سوال از رئیس جمهور را امضا کردند؟ / ۶ نماینده گیلانی جزء امضا کنندگان+ اسامی
مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان

رویداد گیلان:فردین مهرابیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ناباروری در کشورهای درحال‌توسعه وجود دارد، اظهار کرد: بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت یک‌چهارم زوج‌ها در کشورهای درحال‌توسعه، از ناباروری رنج می‌برند که باید علل آن بررسی شود. وی با اشاره به دلایل اجرای طرح بررسی شیوع ناباروری در کشور گفت: با این انجام […]

..................... تاریخ انتشار:10 نوامبر 2019 ......................

رویداد گیلان:فردین مهرابیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ناباروری در کشورهای درحال‌توسعه وجود دارد، اظهار کرد: بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت یک‌چهارم زوج‌ها در کشورهای درحال‌توسعه، از ناباروری رنج می‌برند که باید علل آن بررسی شود.

وی با اشاره به دلایل اجرای طرح بررسی شیوع ناباروری در کشور گفت: با این انجام این کار و با پرسش از زوج‌ها، مهم‌ترین علل ناباروری در کشور شناسایی‌شده و برای پیشگیری و درمان آن اقدامات لازم اندیشیده می‌شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اذعان به اینکه بررسی شیوع ناباروری بر عهده کارشناسان باتجربه است، تصریح کرد: در این طرح پزشکان و کارشناسان مامایی باتجربه از یک هزار زن ۱۵ تا ۴۹ سال دارای همسر، پرسش‌هایی را پرسیده و با اطلاعات به‌دست‌آمده علل ناباروری شناسایی و از شیوع آن جلوگیری می‌شود.

مهرابیان با اعلام تاریخ آغاز بررسی طرح بررسی شیوع ناباروری در گیلان افزود: این طرح از امروز در گیلان و هم‌زمان با سراسر کشور آغازشده و تا یک ماه آینده ادامه دارد و از همه زوج‌ها درخواست دارم با کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی گیلان نهایت همکاری را کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)بایگانی شمسی
جولای 2020
ی د س چ پ ج ش
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
تقویم شمسی
تیر ۱۳۹۹
ی د س چ پ ج ش
« خرداد    
۱۲۳۴۵۶۷
۸۹۱۰۱۱۱۲۱۳۱۴
۱۵۱۶۱۷۱۸۱۹۲۰۲۱
۲۲۲۳۲۴۲۵۲۶۲۷۲۸
۲۹۳۰۳۱