گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان

رویداد گیلان:فردین مهرابیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ناباروری در کشورهای درحال‌توسعه وجود دارد، اظهار کرد: بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت یک‌چهارم زوج‌ها در کشورهای درحال‌توسعه، از ناباروری رنج می‌برند که باید علل آن بررسی شود. وی با اشاره به دلایل اجرای طرح بررسی شیوع ناباروری در کشور گفت: با این انجام […]

..................... تاریخ انتشار:۱۹ آبان ۱۳۹۸ ......................

رویداد گیلان:فردین مهرابیان امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ناباروری در کشورهای درحال‌توسعه وجود دارد، اظهار کرد: بر اساس آمار سازمان جهانی بهداشت یک‌چهارم زوج‌ها در کشورهای درحال‌توسعه، از ناباروری رنج می‌برند که باید علل آن بررسی شود.

وی با اشاره به دلایل اجرای طرح بررسی شیوع ناباروری در کشور گفت: با این انجام این کار و با پرسش از زوج‌ها، مهم‌ترین علل ناباروری در کشور شناسایی‌شده و برای پیشگیری و درمان آن اقدامات لازم اندیشیده می‌شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اذعان به اینکه بررسی شیوع ناباروری بر عهده کارشناسان باتجربه است، تصریح کرد: در این طرح پزشکان و کارشناسان مامایی باتجربه از یک هزار زن ۱۵ تا ۴۹ سال دارای همسر، پرسش‌هایی را پرسیده و با اطلاعات به‌دست‌آمده علل ناباروری شناسایی و از شیوع آن جلوگیری می‌شود.

مهرابیان با اعلام تاریخ آغاز بررسی طرح بررسی شیوع ناباروری در گیلان افزود: این طرح از امروز در گیلان و هم‌زمان با سراسر کشور آغازشده و تا یک ماه آینده ادامه دارد و از همه زوج‌ها درخواست دارم با کارشناسان دانشگاه علوم پزشکی گیلان نهایت همکاری را کنند.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)