گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
گزارش تصویری تجمع بزرگ عاشوراییان و اقامه نماز ظهر عاشورا در میدان شهرداری رشت
گزارش تصویری عزاداری مردم رشت در تاسوعای حسینی
گزارش تصویری آیین سنتی مجمع بری در روستاهای شرق گیلان
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت در نامه ای خطاب به استاندار

به گزارش رویداد گیلان دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت در نامه‌ای خطاب به ارسلان زارع، استاندار گیلان نوشت: اخیرا عزل و نصب‌هایی در مجموعه‌های مدیریتی استان رخ داده است که جوانان انقلابی و دلسوزان نظام را نگران کرده است. متن نامه به شرح زیر است: جناب آقای ارسلان زارع، استاندار گیلان سلام علیکم همانطور که مستحضرید مقام […]

..................... تاریخ انتشار:10 نوامبر 2019 ......................
به گزارش رویداد گیلان دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد رشت در نامه‌ای خطاب به ارسلان زارع، استاندار گیلان نوشت: اخیرا عزل و نصب‌هایی در مجموعه‌های مدیریتی استان رخ داده است که جوانان انقلابی و دلسوزان نظام را نگران کرده است.
متن نامه به شرح زیر است:
جناب آقای ارسلان زارع، استاندار گیلان
سلام علیکم
همانطور که مستحضرید مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب، نکات راهبردی و بسیار مهمی را پیرامون حرکت رو به جلو نظام در گام دوم انقلاب اسلامی در جهت دستیابی به آرمان‌های بلند نظام جمهوری اسلامی مطرح کردند که بدون تردید تمامی کارگزاران نظام از صدر تا ذیل، موظف هستند آن را سرلوحه کار خود قرار داده و تمام ظرفیت و توان خود را در جهت خواسته‌ها و مطالبات رهبری به کار گیرند.

همانطور که در این بیانیه اشاره شده، مهم‌ترین ظرفیت‌های امید بخش کشور نیروی انسانی مستعد و کارامد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی بوده و همین طور آنچه که به موجب آن کشور ایران تبدیل به الگوی کامل نظام پیشرفته اسلامی می‌شود نگاه انقلابی، روحیه انقلابی و عمل جهادی معرفی شده است. همین طور ایشان بار‌ها اشاره کرده اند که تفکر انقلابی از ملزومات قطعی دستیابی به ایده دولت اسلامی و تحقق آرمان بزرگ تمدن نوین اسلامی می‌باشد؛ لذا آنچه از سخنان رهبری معظم انقلاب استنباط می‌شود، این است که زمانی نظام می‌تواند در جهت تحقق آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی گام بردارد که نگاه انقلابی و جهادی و معتقد به آرمان‌ها و اصول بنیادین انقلاب اسلامی در کشور حاکم گردد.

جناب آقای زارع! اخیرا عزل و نصب‌هایی توسط جنابعالی در مجموعه‌های مدیریتی استان رخ داده است که جوانان انقلابی و دلسوزان نظام را نگران کرده است.
بدون تردید، حق تعیین، عزل و نصب بسیاری از مسئولان استان، طبق قانون برای شما محفوظ است، اما نکته اصلی آن است که این عزل و نصب‌ها باید هماهنگ با اهداف کلی نظام و دستورالعمل‌های رهبر معظم انقلاب باشد.
حال جناب آقای استاندار! خوب است پاسخ دهید انتصاب مدیرانی معلوم الحال و زاویه دار با مواضع رهبری و اصول نظام جمهوری اسلامی، چه نسبتی با اهداف کلان انقلاب اسلامی و گام دوم انقلاب دارد؟!
جناب استاندار! چگونه است برخی افرادی که حتی بعضاً فعالیت‌هایی در قضایای انتخابات سال ٨٨ داشته اند هم اکنون بنا بر تصمیم جنابعالی به برخی از کلیدی‌ترین مناصب استانداری، منصوب می‌شوند؟!
در صورتی که نظام جمهوری اسلامی به صراحت موضع خود را در قبال بکارگیری این اشخاص روشن نموده است.
همچنین علاوه بر مسئله دار بودن و سوابق منفی اشخاص مذکور سوال دیگری که مطرح می‌شود، این است که این افراد تا چه میزان می‌توانند کارامد باشند و موجب پیشرفت و ترقی استان گردند؟ ایا منافع و حل مشکلات عموم مردم فهیم استان گیلان در این انتصابات در نظر گرفته شده است؟
از جنابعالی انتظار می‌رفت که برخی اقدامات ناصواب استاندار قبلی گیلان، با روی کار آمدن شما پایان می‌پذیرفت، اما گویا نه تنها به اتمام نرسیده بلکه شاهد ادامه همان روند نیز هستیم. جناب آقای استاندار امید جوانان انقلابی استان را از خود نا امید نکنید.

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)