مسکن در دولت روحانی ۵۸۶ درصد گران شد+ نمودار
موفقیت‌های عجیب جانشین حاج قاسم/ نبرد شبح‌گونه سردار قاآنی در منطقه
این فرد شایستگی رفتن به مجلس را ندارد/ یازده نماینده گیلان نظرشان را به طور شفاف درباره دلخوش بیان کنند
گزارش تصویری افتتاح اورژانس هوایی گیلان
گزارش تصویری شام غریبان حسینی در رشت
هشدار به شورای تامین استان و خطری که نهاد های امنیتی را تهدید میکند!

ارسلان زارع استاندار بوشهری گیلان در انتصابات اخیر خود نشان داد که رویه سلف خود را پیش گرفته و شایسته سالاری و قانون مداری را در مسلخ جناح بازی و سالاریسم، ذبح خواهد نمود.

..................... تاریخ انتشار:10 نوامبر 2019 ......................

به گزارش رویداد گیلان ، یکی از بزرگترین مصائب جامعه آن است که در قبال انتصابات بی تفاوت گردند و هر آنچه برایشان تصمیم گرفتند، آن را ناگزیر مستولی بر زندگی خود بندانند، این در حالی است که، مسئول خدمتگزار مردم است و لاجرم پاسخگو، و هرگونه نصب و عزلی می بایست وفق قوانین و شرع باشد نه از سر باج دهی به جریانات خاص و یا از سر سلیقه صرف و یا لج بازی!

ارسلان زارع استاندار بوشهری گیلان در انتصابات اخیر خود نشان داد که رویه سلف خود را پیش گرفته و شایسته سالاری و قانون مداری را در مسلخ جناح بازی و سالاریسم، ذبح خواهد نمود.

اما آنچه که در این انتصابات مغفول مانده نصب برخی از فعالان و همراهان بالفعل فتنه ۸۸ در مناصب امنیتی استان است که اولا خود نشان از نا آگاهی این استاندار غیر بومی بر احوالات استان ولایت مدار است و ثانیا ورود و دخل و تصرف در اوضاع و احوال امنیتی استان را توسط این افراد نوید خواهد داد و ثالثا همچون نشست پرحاشیه آذر منصوری، که واکنش های مختلفی را در پی داشت ،من بعد باید حضور چنین افرادی را در استان با کارسازی اداری این منصوبان تسهیل شده تر دانست.

انتصاب در پست معاون امنیتی اداره کل امنیتی و انتظامی استان و مسئول دبیرخانه شورای تامین، یعنی اشراف اطلاعاتی بر شورای تامین استان، حضور در جلسات شورای تامین استان و دسترسی به بانک اطلاعاتی این شورا و نیز اشراف بر امور امنیتی و آرشیو های مربوط به آن و این تهدید جدی برای دستگاه های امنیتی و نظارتی میباشد.

از سوی دیگر یکی دیگر از این افراد با پرونده جاری به اتهامات مالی و مالیاتی در شرایطی منصوب شده که از این به بعد وی بعنوان دبیر شورای تامین شهرستان شناخته می شود و من بعد ضمن دسترسی به اطلاعات طبقه بندی این شورا و مباحث امنیتی شهرستان ، اعضای شورای تامین می بایست با وی جهت برگزاری و شرکت در این شورا هماهنگی لازم را معمول دارند!

رهبر معظم انقلاب فتنه را خط قرمز انقلاب نامیدند و دستگاه های امنیتی به عنوان حافظ انقلاب اسلامی، پس از معارفه این افراد، میبایست به همکاری با چنین افرادی بپردازند و اینجاست که عمق واجعه چنین انتصاباتی خود را نشان میدهد!

نظرات شما

دیدگاه شما

( الزامي )

(الزامي)